Banner
Namuose > Produktai >> API

Terbinafino hidrochloridas

Terbinafino hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Terbinafino HCL

Kitas pavadinimas: Terbinafino hidrochloridas

Grynumas: 99% min

Išvaizda: Balti kristaliniai milteliai

CAS numeris: 91161-71-6

EINECS: 245-385-8

Molekulinė formulė: C21H25N

Struktūrinė formulė:

terbinafino hidrochloridas.png

Terbinafino hidrochlorido įvedimas

Nustatyta, kad terbinafinas · HCl, priklausantis priešgrybelinių medžiagų alilaminų klasei, yra specifinis ergosterolio sintezės inhibitorius, slopindamas skvaleno epoksidazę. Skvaleno epoksidazė yra fermentas, kurį išskiria dermatofitų grybeliai, kad skaldytų skvaleną, trukdantis ląstelių membranų funkcijai ir sienelių sintezei. Tyrimai parodė, kad terbinafinas taip pat sumažina grybelinių patogenų galimybes generuoti reaktyviąsias deguonies rūšis, todėl in vitro jis yra laikomas laisvųjų radikalų šalikliu ir gali turėti priešuždegiminį poveikį in vivo.


Terbinafino hcl miltelių pranašumai

1. Terbinafinas daugiausia veiksmingas dermatofitų grupės grybeliuose.

2. Kaip 1% kremas ar milteliai, jis naudojamas lokaliai esant paviršutiniškoms odos infekcijoms, tokioms kaip jock niežėjimas (tinea cruris), sportininko pėda (tinea pedis) ir kitos rūšies grybelis (tinea corporis). Terbinafino kremas veikia maždaug per pusę laiko, kurio reikia kitiems priešgrybeliniams preparatams.
3. Geriamosios 250 mg tabletės dažnai skiriamos onichomikozei, grybelinei nagų infekcijai, paprastai dermatofitui ar Candida rūšiai gydyti. Grybelinės nagų infekcijos yra giliai po nagu ant odelės, į kurias vietiškai tepami vaistai nepajėgia įsiskverbti pakankamai. Tabletės retai gali sukelti toksinį poveikį kepenims, todėl pacientai apie tai įspėjami ir gali būti stebimi atliekant kepenų funkcijos tyrimus. Buvo tiriamos geriamojo vartojimo alternatyvos.
4. Terbinafino hidrochloridas gali sukelti ar paaštrinti poūmį odos raudonąją vilkligę. Asmenys, sergantys raudonąja vilklige, prieš pradėdami gydymą, pirmiausia turėtų aptarti galimą riziką su gydytoju.


Pakuotė ir pristatymas:


Terbinafino HCLĮmonės vaizdas:


Terbinafino HCL tiekėjas

„Terbinafine HCL“ gamintojas
Xi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd yra vienas iš profesionalių Kinijos usp standartinių terbinafino hidrochlorido miltelių, mažų kainų birių terbinafino miltelių gamintojų, visiems jums, geriausios kainos, organinių, 100% grynumo, gamtos ir GMP gamyklos poreikių. standartiniai terbinafino hidrochlorido milteliai, mažos kainos birūs terbinafino milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveiki atvykę į didmeninės prekybos urmu ir didelius kiekius usp standartinių terbinafino hidrochlorido miltelių, žemų kainų birių terbinafino miltelių iš mūsų.


Tyrimo