Banner
Namuose > Produktai >> API

Terbinafino hidrochloridas

Terbinafino hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Informacija apie Terbinafine HCL

Kitas pavadinimas: Terbinafino hidrochloridas

Grynumas: 99% min

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

CAS Nr .: 91161-71-6

EINECS: 245-385-8

Molekulinė formulė: C21H25N

Struktūrinė formulė:

terbinafine hydrochloride.png

Terbinafino hidrochlorido įvedimas

Nustatyta, kad terbinafino · HCl, priklausantis alilamino grupei priešgrybeliams, yra specifinis ergosterolio sintezės inhibitorius skvaleno epoksidazės slopinimu. Skvaleno epoksidazė yra fermentas, atpalaiduojantis dermatofitų grybelius, kad suskirstytų skvaleną, kuris trukdo ląstelių membranos funkcijai ir sienų sintezei. Tyrimai parodė, kad terbinafinas taip pat sumažina grybelinių patogenų gebėjimą generuoti reaktyviąsias deguonies rūšis, todėl jis pastebimas kaip laisvųjų radikalų nuvaliklis in vitro ir gali turėti priešuždegiminį aktyvumą in vivo.


Terbinafino hcl miltelių privalumai

1. Terbinafinas daugiausiai veiksmingas grybų grupėje.

2. Kaip 1% grietinėlės arba miltelių, ji vietiškai naudojama paviršinėms odos infekcijoms, pvz., Žandikaulio niežulys (tinea cruris), sportininko pėdos (tinea pedis) ir kitų rūšių grybelis (tinea corporis). Terbinafino kremas veikia maždaug per pusę laiko, kurio reikia kitiems priešgrybeliams.
3. Geriamieji 250 mg tabletės dažnai skiriamos onichomikozės, grybelinės nagų infekcijos, paprastai dermatofitų ar Candida rūšių gydymui. Grybelinės nagų infekcijos yra giliai po nagų odelėje, į kurią vietiniu būdu gydomi vaistai negali prasiskverbti pakankamu kiekiu. Retais atvejais tabletės gali sukelti toksinį poveikį kepenims, todėl pacientai įspėjami apie tai ir gali būti stebimi kepenų funkcijos tyrimais. Ištirtos geriamojo vartojimo alternatyvos.
4. Terbinafino hidrochloridas gali paskatinti arba sustiprinti poodinę raudonąją raudonąją vilkligę. Asmenims, sergantiems raudonąja vilklige, prieš pradedant gydymą pirmiausia turėtų aptarti galimą riziką su savo gydytoju.


Pakuotė ir pristatymas:

Terbinafine HCLĮmonės vaizdas:

Terbinafine HCL Supplier

Terbinafine HCL Manufacturer
Xi'an Fengzu biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos usp standartas terbinafino hidrochlorido milteliai, mažos kainos birių terbinafine miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, organinių, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos usp standartinis terbinafino hidrochlorido milteliai, mažos kainos masės terbinafino milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio standartinio terbinafino hidrochlorido miltelių, mažos kainos masės terbinafino milteliai iš mūsų.


Tyrimo