Banner
Namuose > Produktai >> API

S-adenozil-L-metioninas

S-adenozil-L-metioninas
PAVADINIMO COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie S-adenozil-L-metioniną

Produkto pavadinimas: S-adenozil-L-metioninas

Išvaizda: šviesiai geltonos arba baltos spalvos milteliai

CAS Nr .: 97540-22-2,101020-79-5
Molekulinė formulė: C15H24N6O5S
Molekulinė masė: 400,45

Vandens kiekis: mažiau nei 1%

Grynumas: 99%


S-adenozil-L-metionino aprašymas

SAMe (žinomas kaip S-adenozilmetioninas) nėra žolė ar hormonas. Tai molekulė, kurią visi gyvi ląstelės, įskaitant mūsų pačių, gamina nuolat. Norėdami suprasti „SAMe“, pirmiausia turite suprasti metilavimą ir šio proceso svarbą. Metilinimas yra paprastas sandoris, kai viena molekulė dovanoja metilo grupę (keturių atomų priedą) kaimyninei molekulei mūsų kūno viduje. SAMe metilo grupė susideda iš vieno anglies ir trijų vandenilio atomų. Šie sandoriai turi plataus masto poveikį, kuris daro poveikį viskas nuo vaisiaus vystymosi iki smegenų funkcijos. Jis reguliuoja genų ekspresiją, išsaugo mūsų ląsteles izoliuojančias riebalines membranas ir padeda reguliuoti įvairius hormonus, įskaitant serotoniną, melatoniną, dopaminą ir adrenaliną. Be SAM nebūtų metilinimo.


S-adenozil-L-metionino privalumai

SAMe yra medžiaga, kurią gamina mūsų kūnas. SAMe lygiai mažėja, o vyresnio amžiaus žmonės gerokai sumažina SAMe lygį. Kai SAMe lygis pradeda mažėti, kyla sunkumų. Šie sunkumai gali būti pašalinti SAMe papildais, kurie yra stabilus ir sintetinis junginio replikavimas. Tai nėra nei vaistas, žolė, vitaminas ar hormonas, bet ir labai reaktyvi molekulė arba pagrindinė ląstelinė maistinė medžiaga, neturinti beveik jokių šalutinių poveikių. Galų gale, tai tik papildo tai, kas jau yra prieinama kiekviename langelyje. Nuo pat atradimo 1952 m. SAMe vaidmuo išlaikant gerą sveikatą tapo vis labiau paplitęs, ir šiandien jis vertinamas tarp geriausių maisto papildų.


Pristatymas ir paketas

S-adenosyl-L-methionine


Įmonė

S-adenosyl-L-methionine Supplier

S-adenosyl-L-methionine ManufacturerXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos USP standartas s-adenosyl-l-metioninas, geriausia kaina birių s-adenosyl-l-metionino miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologinės, 100% grynas, gamtos ir GMP gamyklos JAV standartinis s-adenozil-l-metioninas, geriausios kainos masės s-adenozil-l-metionino milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelės apimties usp standartas s-adenosil-l-metioninas, geriausia kaina birių s-adenozil-l-metionino milteliai iš mūsų.


Tyrimo