Banner
Namuose > Produktai >> API

L-tiroksinas

L-tiroksinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie L-tiroksiną

Pavadinimas: L-tiroksinas (T4)

CAS: 51-48-9

Molekulinė formulė: C15H11I4NO4

Molekulinė masė: 776,87

Išvaizda: Baltas milteliai

Grynumas: 99% MIN

Struktūrinė formulė

93.gif

L-tiroksino privalumai

1.Levotiroksinas, taip pat L-tiroksinas arba T4, yra sintetinė skydliaukės hormono tiroksino forma, kurią paprastai išskiria skydliaukės folikulinės ląstelės. Jis taip pat vartojamas skydliaukės hormonų trūkumui gydyti ir kartais užkirsti kelią skydliaukės vėžio pasikartojimui. Levotiroksinas, kaip ir natūraliai išsiskiriantis kolektorius, chemiškai yra chiralinėje L formoje. Susijęs vaistas dekstrotiroksinas (D-tiroksinas) anksčiau buvo naudojamas kaip hiperkolesterolemijos (padidėjusio cholesterolio kiekio) gydymas, tačiau jis buvo pašalintas dėl šalutinio poveikio širdžiai.

2.T4 / L-tiroksinas yra pro-hormonas, kurį jūsų organizmas konvertuoja tik į T3 tik reikiamu greičiu ir todėl jis gali būti laikomas daug švelnesniu ir saugesniu vaistu nei T3.

3.L-tiroksinas yra puikus riebalų degiklis, nes jūsų metabolizmas labai padidėja. Jūs galite sau leisti būti šiek tiek slopier prieš dietą, nes jis vis dar degins riebalus, kai vartojate daug kalorijų, nes jūsų medžiagų apykaitos procesas vyksta.

4.L-tiroksinas yra plačiai naudojamas kultūrizmo ir fitneso narkomanų pasirengimo varžyboms ciklui, kad gautų palengvėjimą, taip pat naudojasi pernelyg didelių žmonių svoriui mažinti. Jis didina medžiagų apykaitą ir sukelia bendrus stimuliuojamus efektus. Tačiau ši medžiaga turėtų būti naudojama protingai.


L-tiroksino funkcija

Naudojamas hipotirozės gydymui ir yra gydymas hipotiroze sergantiems pacientams, kuriems dažnai reikia gydyti skydliaukės hormonus. Jis taip pat gali būti vartojamas gydyti goiterviją dėl gebėjimo sumažinti skydliaukę stimuliuojančio hormono (TSH) - hormono, kuris laikomas gūžys, skatinančiu. Levotiroksinas taip pat naudojamas kaip intervencinis gydymas pacientams, sergantiems kaklo skydliaukės liga ar skydliaukės vėžiu, siekiant slopinti skydliaukę stimuliuojančio hormono (TSH) sekreciją.


Pristatymas ir paketas

L-Thyroxine


Įmonė

L-Thyroxine Supplier

L-Thyroxine ManufacturerXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos JAV standartinių levotiroksino miltelių, geriausia kaina 99% l-tiroksino gamintojai, už visus jūsų poreikius geriausia, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamykliniai standartiniai levotiroksino milteliai, geriausia kaina 99% l-tiroksino, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį standartinio levotiroksino miltelių, geriausia kaina 99% l-tiroksino iš mūsų.Tyrimo