Banner
Namuose > Produktai >> API

Bupivakainas

Bupivakainas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Bupivakaino pagrindinė informacija
Kitas pavadinimas: Bupivacaine Hydrochloride
Molekulinė formulė: C18H28N2O
Molekulinis svoris: 288,428
Išvaizda : Baltas kristalinis milteliai
Sinonimai: 1-butil-N- (2,6-dimetilfenil) piperidin-2-karboksamidas
Virimo temperatūra: 436 ° C esant 760 mmHg
Tankis: 1,014 g / cm3
Grynumas: 99%
CAS: 2180-92-9
Struktūrinė formulė:
lidocaine prilocaine.png
Bupivakaino įvedimas
Jis naudojamas švirkščiant jį į aplinką, aplink nervų sistemą, kuri aprūpina plotą, arba į stuburo kanalo epidurinę erdvę. Jis yra sumaišytas su nedideliu kiekiu epinefrino, kad jis būtų ilgesnis. Paprastai jis pradeda veikti per 15 minučių ir trunka nuo 2 iki 8 valandų.
Galimas šalutinis poveikis yra mieguistumas, raumenų raumenų traukimas, ausų skambėjimas, regėjimo pokyčiai, žemas kraujospūdis ir nereguliarus širdies ritmas. Nerimą kelia tai, kad švirkštimas į sąnarį gali sukelti kremzlės problemų. Koncentruotas bupivakainas nerekomenduojamas epiduriniam užšalimui. Epidurinis šaldymas taip pat gali padidinti darbo trukmę. Tai vietinis amido grupės anestetikas.

Nepageidaujamas Bupivakaino poveikis
Palyginti su kitais vietiniais anestetikais, bupivakainas yra labai kardiotoksinis. Tačiau nepageidaujamos reakcijos (ADR) yra retos, kai jos vartojamos teisingai. Daugumą nepageidaujamų reakcijų sukelia spartesnė absorbcija iš injekcijos vietos, netyčinė intravaskulinė injekcija arba lėtas metabolinis skaidymas. Tačiau alerginės reakcijos gali pasireikšti retai.
Klinikiniu požiūriu reikšmingi nepageidaujami reiškiniai atsirado dėl sisteminės bupivakaino absorbcijos ir visų pirma susiję su centrine nervų sistema (CNS) ir širdies ir kraujagyslių sistema. CNS poveikis paprastai pasireiškia esant mažesnėms kraujo plazmos koncentracijoms. Iš pradžių žievės slopinimo takai yra selektyviai slopinami, sukeliant neuronų sužadinimo simptomus. Esant didesnėms koncentracijoms plazmoje, slopinamas ir slopinantis, ir eksitacinis kelias, sukeliantis CNS depresiją ir galimai koma. Didesnė koncentracija plazmoje taip pat sukelia širdies ir kraujagyslių sistemos poveikį, nors širdies ir kraujagyslių kolapsas taip pat gali pasireikšti mažomis koncentracijomis. Nepageidaujamas CNS poveikis gali reikšti artėjantį kardiotoksiškumą ir jį reikia atidžiai stebėti.

Pristatymas ir saugojimas

Bupivacaine


Įmonės vaizdas

Bupivacaine Supplier

Bupivacaine Manufacturer


Tyrimo