Banner
Namuose > Produktai >> API

Dienogestas

Dienogestas
„Dienogest“ COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie „Dienogest“ miltelius

Produkto pavadinimas: „Dienogest“

Kitas pavadinimas: Dienogestrel

Sinonimai: M-18575, MJR-35, SH-660, STS-557, ZK-37659; 17-cianometil-17-hidroksi-estra-4,9 (10) -dien-3-ono; 17-hidroksi-3-okso-19-nor-17-pregna-4,9-dien-21-nitrilas

Specifikacija: 99%

Išvaizda: balti milteliai

CAS: 65928-58-7

Molinė masė: 311,42 g / mol

MF: C20H25NO2

MW: 311,422

Lydymosi temperatūra: 210–215 ℃

Virimo temperatūra: 549 ° C (1 020 ° F)

Struktūrinė formulė:

Dienogest.png


„Dienogest“ miltelių pristatymas

Dienogestas yra 19-Nortestosterono grupės progestinas arba sintetinis progestogenas. Jis tiekiamas kartu su estradiolio valeratu (kaip Natazia, Qlaira) arba etinilestradioliu (kaip Valette), skirtas vartoti kaip geriamasis kontraceptikas, ir savaime (kaip Visanne, Dinagest) endometriozės gydymui Europoje, Australijoje ir Japonijoje. Nors dienogestas kartu su estrogenu yra kontracepcijos priemonė Jungtinėse Valstijose, pats savaime jo nėra. Dienogestas turi ne tik progestogeninį poveikį, bet ir turi antiandrogeninį poveikį, todėl gali pagerinti androgeninius simptomus, tokius kaip spuogai. Tai yra neetilinuotas progestinas, struktūriškai susijęs su testosteronu.


Dienogest miltelių panaudojimas

Dienogestas pirmiausia naudojamas kaip kontracepcija kartu su etinilestradioliu. Jis skiriamas tabletėmis, kuriose yra 2 mg dienogesto ir 30 μg etinilestradiolio. „Dienogest“ taip pat yra keturių fazių geriamųjų kontraceptinių tablečių, kartu su estradiolio valeratu, parduodamų kaip „Natazia“ JAV ir „Qlaira“ kai kuriose Europos šalyse bei Rusijoje. Ši kompozicija taip pat patvirtinta sunkių menstruacinių kraujavimų gydymui.


Šalutinis Dienogest poveikis

Neigiamas poveikis, susijęs su dienogestu, yra toks pat, koks ir numatomas vartojant progestogeną. Tai apima svorio padidėjimą, padidėjusį kraujo spaudimą, krūtų jautrumą ir pykinimą. Jis nesukelia šalutinio androgeninio poveikio ir nedaro įtakos metaboliniams ir lipidų hemostatiniams parametrams.


Pristatymas ir saugojimas


Dienogest milteliai


Įmonės įvaizdis


„Dienogest“ miltelių tiekėjas

„Dienogest“ miltelių gamintojas

Tyrimo