Banner
Namuose > Produktai >> API

Dienogestas

Dienogestas
Dienogesto COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Dienogest Miltelius

Produkto pavadinimas: Dienogest

Kitas pavadinimas: Dienogestrel

Sinonimai: M-18575, MJR-35, SH-660, STS-557, ZK-37659; 17α-cianometil-17β-hidroksi-estra-4,9 (10) -dien-3-ono; 17-hidroksi-3-okso-19-nor-17α-pregna-4,9-dien-21-nitrilas

Specifikacija: 99%

Išvaizda: balta milteliai

CAS: 65928-58-7

Molinė masė: 311,42 g / mol

MF: C20H25NO2

MW: 311,422

Lydymosi temperatūra: 210-215 ℃

Virimo temperatūra: 549 ° C (1,020 ° F)

Struktūrinė formulė:

Dienogest.png


Dienogesto miltelių pristatymas

Dienogestas yra 19-nortestosterono grupės progestinas arba sintetinis progestogenas. Jis tiekiamas kartu su estradiolio valeratu (kaip Natazia, Qlaira) arba etinilestradioliu (kaip Valette), skirtas naudoti kaip geriamieji kontraceptikai, ir pats (kaip Visanne, Dinagest) endometriozei gydyti Europoje, Australijoje ir Japonijoje. Nors Jungtinės Amerikos Valstijos kartu su estrogenais yra kontraceptinės priemonės, dienogestas šioje šalyje pats savaime nėra. Be progestogeninio poveikio, dienogestas turi antiandrogeninį poveikį, todėl gali pagerinti androgeninius simptomus, tokius kaip spuogai. Tai ne etinilintas progestinas, kuris yra struktūriškai susijęs su testosteronu.


Dienogesto miltelių naudojimas

Dienogest daugiausia vartojamas kaip kontracepcijos priemonė kartu su etinilestradioliu. Jis skiriamas tabletėmis, kuriose yra 2 mg dienogesto ir 30 μg etinilestradiolio. Dienogest taip pat yra keturių fazių geriamųjų kontraceptinių tablečių ir estradiolio valerato, parduodamo kaip Natazia JAV ir Qlaira kai kuriose Europos šalyse ir Rusijoje. Šis preparatas taip pat patvirtintas sunkiam kraujavimui iš menstruacijų.


Dienogesto šalutinis poveikis

Nepageidaujamas poveikis, susijęs su dienogesto vartojimu, yra toks pat kaip ir progestogeno. Tai svorio padidėjimas, padidėjęs kraujospūdis, krūties jautrumas ir pykinimas. Jis nesukelia androgeninių šalutinių poveikių ir mažai veikia metabolinius ir lipidinius hemostatinius parametrus.


Pristatymas ir saugojimas

Dienogest Powder


Įmonės vaizdas

Dienogest Powder Supplier

Dienogest Powder Manufacturer

Tyrimo