Banner
Namuose > Produktai >> API

Tianeptino sulfatas

Tianeptino sulfatas
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Tianeptino sulfatą
Produkto pavadinimas: Tianeptino sulfatas
Sinonimai: tianeptino sulfatas (tiazepin-11-ilamino) Heptano rūgšties pussulato monohidratas Tianeptino pussulfato monohidratas, 7 - [(3-chlor-6,11-dihidro-6-metil-5,5-dioksidodibenzo [c, f] [1 2] tiazepin-11-il) amino] heptano rūgšties sulfato hidratas (2: 1: 2); Tianeptino hemisulfato monohidratas (THM); 7 - [(3-chlor-6-metil-5,5-dioksido-6, 11-dihidrodibenzo [c, f] [1,2] tiazepin-11-il) amino] heptano rūgšties sulfato hidratas (2: 1: 2); Tianeptino hemisulfato hidratas
MF: C42H56Cl2N4O14S3
MW: 1008,01344
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
Grynumas: daugiau nei 98%
Bandymas: HPLC
CAS: 1224690-84-9
Tiekėjas: FZBIOTECH

Tianeptino sulfato įvedimas
Tianeptino sulfatas yra pagerinta Tianeptino druska. Jis nėra higroskopiškas, todėl tvarkant miltelius yra daug lengviau. Kadangi sulfato druska ne taip lengvai absorbuojama ir išsiskiria iš organizmo, ilgesniais laikotarpiais leidžiama geriau kontroliuoti Tianeptino išsiskyrimą. Užuot vartojusi tris kartus greitą piko efektą ir sparčiai mažėjantį poveikį, sulfato druska leidžia vieną dozę išlaikyti kraujo plazmoje organizme daug ilgiau nei natrio druska. Dėl šių patobulintų savybių Tianeptino sulfatas yra naujas priedas.

Tianeptino sulfato privalumai
Tianeptino sulfatas ne tik geras antidepresantas, bet ir nepageidaujamos reakcijos buvo gerokai mažesnės už įprastinius antidepresantus triciklinius vaistus, beveik nepadarė jokio neigiamo poveikio širdies ir kraujagyslių sistemai, kraujo, kepenų ir inkstų funkcijoms. Tianeptinas yra veiksmingas ne tik depresijai ir depresinei neurozei, lėtiniam alkoholizmui ir depresijai po alkoholio. Ilgalaikis vartojimas gali užkirsti kelią recidyvui.

Paketas ir pristatymas
Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5 kg / aliuminio folijos maišelis, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)
15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Glutathione.jpg

Glutathione.jpg


Įmonės vaizdas:

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg

Tyrimo