Banner
Namuose > Produktai >> API

Tetrakaino hidrochloridas

Tetrakaino hidrochloridas
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Tetracaine hidrochloridą
Produkto pavadinimas: Tetracaine Hydrochloride
Kitas pavadinimas: Tetracaine HCL milteliai
Sinonimai: L IR OCAINHIDROCHLORIDAS, INTERKINO HIDROCHLORIDAS, MEETHOBALMHIDROCHLORIDAS, 2- (DIMETILAMINO) ETIL 4- (N-BUTLAMINO) benzOATO HIDROCHORIDAS; (DIMETYLAMINO) ETIL ESTERHIDROCHLORIDAS, 4- [BUTLAMINO] benzoic-rūgšties-2 - [DIMETILAMINO] Etil ESTERHIDROCHLORIDAS; 4-BUTLAMINOBENZO RŪGŠTIS
Molekulinė formulė: C15H25CIN2O2
Molekulinė masė: 300,82
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
Specifikacija: 99%
CAS: 136-47-0
EINECS: 205-248-5
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Tetracaine HCl

Tetrakaino hidrochlorido įvedimas
Tetrakaino hidrochloridas (TCH) yra vienas iš stiprių vietinių anestetikų. Kinetinis tetrakaino hidrochlorido oksidacijos natrio N-chlorbenzensulfonamidu (chloraminu-B arba CAB) tyrimas buvo atliktas HClO4 terpėje 303 K temperatūroje. Šis rodiklis rodo priklausomybę nuo pirmos eilės, priklausomybę nuo frakcijos ir savarankiškumą rūgšties koncentracija. Dielektrinės terpės konstantos sumažėjimas, pridedant metanolio, padidino greitį. Jonų stiprumo kitimas ir benzensulfonamido arba NaCl pridėjimas neturi reikšmingo poveikio spartai. Reakcija buvo tiriama skirtingomis temperatūromis ir įvertintas aktyvinimo parametras. Nustatyta, kad reakcijos stechiometrija yra 1: 5, o oksidacijos produktai buvo nustatyti pagal spektrinę analizę. CAB konjuguota laisvoji rūgštis C6H5SO2NHCl yra teigiama kaip reaktyviosios oksiduojančios rūšys. Stebėti rezultatai paaiškinti patikimu mechanizmu, ir buvo nustatyta, koks yra atitinkamas tarifas.

Tetracaine hidrochlorido naudojimas
Sisteminis tyrimas, kurio metu buvo tiriamas tetrakainas, skirtas naudoti skubios pagalbos skyriuose, ypač pradedant intravenines linijas vaikams, atsižvelgiant į jo analgetines ir ekonomines savybes. Tačiau ji nerado pirmojo bandymo kanalų pagerėjimo.
Tetrakainas yra T kiekis TAC, 5–12% tetrakaino, 0,05% adrenalino ir 4 arba 10% kokaino hidrochlorido mišinys, naudojamas ausų, nosies ir gerklės operacijose ir skubios pagalbos skyriuje, kur reikia greitai paviršiaus nutirpti, ypač kai vaikai buvo sužeisti akyje, ausyje ar kitose jautriose vietose.

Paketas ir pristatymas
Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5 kg / aliuminio folijos maišelis, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)
15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Glutathione.jpg

Glutathione.jpg


Įmonės vaizdas:

Glutathione.jpg

Glutathione.jpg

Tyrimo