Banner
Namuose > Produktai >> API

Tetrakaino hidrochloridas

Tetrakaino hidrochloridas
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie tetrakaino hidrochloridą
Produkto pavadinimas: Tetrakaino hidrochloridas
Kitas pavadinimas: Tetracaine HCL milteliai
Sinonimai: L IR OKINO HIDROCHLORIDAS; INTERKENINIS HIDROCHLORIDAS; MEETHOBALMO HIDROCHLORIDAS; 2- (DIMETILAMINO) Etilo 4- (N-butil-amino) benzoathidrochlooridas; 2-dimetil-amino-metilohidropilatoksilamidometilometilometilometiloksidohalogenhidrochlorido; (DIMETILAMINO) etilo esterio hidrochloridas; 4- [butil-amino] benzoinės rūgšties-2- [dimetil-amino] etilo esterio hidrochloridas; 4-butil-amino-benzoinės rūgšties dimetil-amino-metilometilo etilometilas
Molekulinė formulė: C15H25ClN2O2
Molekulinė masė: 300,82
Išvaizda: Balti kristaliniai milteliai
Spec .: 99%
CAS: 136-47-0
EINECS: 205-248-5
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Tetracaine HCl

Tetrakaino hidrochlorido įvedimas
Tetrakaino hidrochloridas (TCH) yra vienas iš galingų vietinių anestetikų. 303 K temperatūroje HCl terpėje buvo atliktas tetrakaino hidrochlorido oksidacijos natrio N-chlorbenzensulfonamidu (chloraminu-B arba CAB) kinetinis tyrimas. Šis greitis parodo priklausomybę pirmos eilės laipsniui, parodo dalijimosi eiliškumu priklausomybę nuo savitvardos. reguliuojanti rūgšties koncentraciją. Terpės dielektrinės konstantos sumažėjimas, pridedant metanolio, padidino greitį. Joninio stiprumo kitimas ir benzensulfonamido ar NaCl pridėjimas neturi reikšmingos įtakos greičiui. Reakcija buvo tiriama esant skirtingoms temperatūroms ir įvertinti aktyvacijos parametrai. Reakcijos stechiometrija buvo nustatyta 1: 5, o oksidacijos produktai buvo identifikuoti spektrine analize. CAB konjuguota laisva rūgštis C6H5SO2NHCl postuluojama kaip reaktyviosios oksidacijos rūšys. Stebimi rezultatai buvo paaiškinti tikėtinu mechanizmu ir išvestas susijęs tarifų dėsnis.

Tetrakaino hidrochlorido naudojimo būdai
Atlikus sisteminę apžvalgą, buvo tiriamas tetrakainas, skirtas naudoti skubios pagalbos skyriuose, ypač pradedant vaikams skirti veną, atsižvelgiant į jo analgezines ir taupančias savybes. Tačiau ji nerado pagerėjimo pirmojo bandymo kaniulėse.
Tetrakainas yra TAC, 5–12% tetrakaino, 0,05% adrenalino ir 4 arba 10% kokaino hidrochlorido mišinys, naudojamas ausų, nosies ir gerklės chirurgijoje bei skubios pagalbos skyriuje, kur reikia greitai numalinti paviršių, ypač kai vaikai buvo sužeisti į akis, ausį ar kitas jautrias vietas.

Pakuotė ir pristatymas
Pristatymas: Jūrų / oro transportas ir tarptautinė ekspresas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5kg / Aliuminio folijos krepšys, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)
15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Laikymas: Laikykite nuo stiprios šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Tetracaine Hydrochloride.jpg

Tetracaine hcl.jpg


Įmonės vaizdas:


Tyrimo