Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

arbatos medžio aliejus naudoja Arbatmedžio aliejus

Arbatmedžio aliejus
FZBIOTECH arbatmedžio aliejus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė arbatos medžio aliejaus infliacija

Kilmė: Kinija, Australija

Dalis augalų, naudojamų: arbatos medžio lapai

Išvaizda: Plonas skystis, bespalvis arba šviesiai geltonas

Ekstrahavimas: garų distiliavimas

Turinys: ≥1,8 cineolio 15% α-terpineno (5%, 13%)

CAS Nr .: 68647-73-4


Arbatos aliejaus įvedimas

Arbatos medžio eterinis aliejus nėra išgaunamas iš augalo, paprastai susieto su arbata kaip gėrimas. Ji taip pat nėra susijusi su arbatos aliejumi, kuris yra išgautas iš arbatos augalo sėklos. Vietoj to, jis išgaunamas per garų distiliavimą iš arbatmedžio šakų ir lapų, turinčių botaninį pavadinimą Melaleuca Alternifolia. Arbatos medis yra gimęs Pietryčių Kvinslande ir Naujojoje Pietų Velse, Australijoje, todėl jis yra toks bendras ir populiarus eterinis aliejus toje šalyje. Tačiau jos įspūdingos savybės išplito į kitas pasaulio dalis, todėl jos negali būti tarptautiniu mastu. Pagrindinės arbatmedžio eterinio aliejaus sudedamosios dalys yra Alpių pušė, Beta Pineinas, Sabinas, Myrcenas, Alpha Fellandrenas, Alfa Terpinenė, Limonenas, Cineolis, Gamma Terpinenė, Para Cymene, Terpinolene, Linalool, Terpinenol ir Alpha Terpineol. Šis medis yra gimtoji Australijoje, o jo aliejus buvo naudojamas ir žinomas tarp pirminių šio žemyno gyventojų kaip gydomasis vaistas nuo seniausių laikų.


Arbatos aliejaus funkcija

1.Tea Tree Oil yra vienas iš svarbiausių aromaterapinių aliejų tiems, kurie yra ŽIV užsikrėtę, taip pat tie, kurie kenčia nuo pažeisto imuninės sistemos dėl vėžio gydymo ar kitų ligų, tokių kaip ME.

2. Tai natūralus antiseptikas, germicidas, antibakterinis, fungicidas.


Srauto diagrama

Tea Tree Oil.jpg


Arbatos aliejaus naudojimas

1.Tea Tree eterinis aliejus yra vertingas gydant spuogus, abscesus, sportininko pėdą, astmą, bronchitą, katarrą, šalto opos, kosulį, cistitą, pleiskaną, pūslę, vabzdžių įkandimus ir kvėpavimą, kvėpavimo takus, grybelį, sinusitą, pienligę, niežulys, tuberkuliozė, vaginitas, karpos ir kosulys.

2.Pagrindinė arbatos medžio eterinio aliejaus savybė yra galingas imuninį stimuliatorių veiksmas, kuris yra ypač naudingas lėtinančioms ligoms, pvz., Liaukų karščiavimui ir žmonėms, kurie pakartotinai pasiduoda infekcijoms. Arbatos medis gali būti naudojamas siekiant išvengti antrinių infekcijų.

3. Tai vertinga peršalimo, gripo ir infekcinės vaikystės ligos atveju.


Analizės sertifikatas

Arbatos medis Oil.jpg

Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas

25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Pure Tea Tree Oil.jpg

Tea Tree Oil price.jpg


Įmonė
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos arbatos medžio aliejaus, arbatmedžio eterinių aliejų gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos arbatos medžio aliejus arbatmedžio eterinis aliejus, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninės ir didelio kiekio arbatos medžio aliejų, arbatmedžio eterinį aliejų, organinės arbatos medžio aliejų, gryno arbatos medžio aliejų, arbatmedžio aliejų α-terpinene, arbatmedžio aliejaus cineole, 68647-73-4 iš mūsų.

Tyrimo