Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Carrier Oil

šaltalankių sėklų aliejus Jūros spygliuočių sėklų aliejus

Jūros spygliuočių sėklų aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė šaltalankių sėklų aliejaus apsauga

Kilmė: Kinija

Ekstrakcijos būdas: SFE-CO_2 ekstrahavimas

Išvaizda: skaidrus juodas skystis

Augalų dalis: vaisiai ir sėklos

Turinys: 15% sočiųjų riebalų rūgščių, nesočiųjų riebalų rūgščių 85%


Jūrinių šaltalankių sėklų aliejaus įvedimas

Seabuckthorn, rūšies uogų augalų, priklauso Hippophae Elaeagnaceae. Seabuckthorn buvo sodinami daugelyje Kinijos dalių, kurios yra žinomos kaip smulkios medžių rūšys vėjo ir smėlio fiksuojant. Ji plačiai taikoma sveikatos priežiūros produktuose.


Jūros aglankelių sėklų aliejaus funkcija

Alyvų iš šaltalankių sėklų ir masės labai skiriasi riebalų rūgščių sudėtyje. Nors α-linoleno rūgštis ir linolo rūgštis yra pagrindinės riebalų rūgštys sėklų aliejuje, šaltalankių celiuliozės aliejuje yra maždaug 65% mononesočiųjų riebalų rūgšties, palmitolio rūgšties ir palmitino rūgšties, sočiųjų riebalų rūgšties. Keletas kitų augalinių aliejų turi panašų kiekį šių riebalų rūgščių. Tiek sėklų, tiek plaušienos aliejai turi daug tokoferolių ir augalų sterolių. Be to, plaušienos aliejuje yra ypač didelis karotinoidų kiekis.

Unikalios šaltalankių aliejaus terapinės savybės paaiškinamos beveik neįtikėtinu sveikatai palankių bioaktyviųjų komponentų gausumu. subrendusių šaltalankių uogų sudėtyje yra daugiau kaip 190 bioaktyvių medžiagų veislių, iš kurių 106 yra uogų aliejuje. į šį skaičių įeina šeši skirtingi riebaluose tirpūs vitaminai ir vitamininės medžiagos, 22 riebalų rūgštys, 42 rūšių lipidai ir 36 rūšių flavonoidai ir fenoliai. iki šiol farmakologinė licencija šaltalankių aliejaus gamybai buvo atnaujinta penkis kartus, nes pirmą kartą ji buvo patvirtinta kaip vaistas, skirtas gamybai ir panaudojimui buvusio JAV visuomenės sveikatos ministerijoje. Be opos sutrikimų ir virškinimo trakto uždegimo, šaltalankių aliejus taip pat naudojamas odos pažeidimams gydyti, nudegimams ir kitoms odos problemoms gydyti, įskaitant rožinę ir egzema, aterosklerozę, gimdos kaklelio eroziją, aukštą kraujospūdį ir kt.


Analizės sertifikatas

Seabuckthorn sėklų aliejus.jpg

Srauto diagrama

Seabuckthorns Oil.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas

25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Sea buckthorns Oil.jpg

Seabuckthorns fruit Oil.jpg


Įmonė

Xi'an Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos šaltalankių sėklų aliejus, šaltalankių aliejaus gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiški, 100% grynas, gamta, ir GMP gamykloje šaltalankių sėklų aliejus , šaltalankių aliejus, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį šaltalankių sėklų aliejaus, šaltalankių aliejaus iš mūsų.

Tyrimo