Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

grynas Rožių eterinis aliejus Rožių aliejus

Rožių aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė rožių aliejaus apsauga

Kilmė: Kinija, Bulgarija, Prancūzija

Ekstraktas: garų distiliavimas

Išvaizda: bespalvis arba šviesiai gelsvas aliejus

Augalų dalis: Gėlė

Turinys: citronelio, geraniolio, nerolio


Rožių aliejaus pristatymas

Rožių aliejus, reiškiantis arba rožių, ir rožių atspalvį, yra eterinis aliejus, išgautas iš įvairių rūšių rožių žiedlapių.

Rose ottos ekstrahuojamos garų distiliacijos būdu, o rožių absoliutai gaunami ekstrahuojant tirpikliu arba išskiriant itin svarbų anglies dioksido kiekį, o absoliutusis naudojamas dažniau parfumerijoje.

Net ir esant didelei kainai ir organinės sintezės atsiradimui, rožių aliejus vis dar yra labiausiai paplitęs parfumerijos eterinis aliejus.


Rožių aliejaus funkcija

1.Rose aliejus tradiciškai naudojamas pakelti ir ramiai. Jis yra aušinimas, priešuždegiminis ir raminantis, todėl yra naudingas sausai, uždegtai, karštai ar niežtai odai ir daugeliui kitų uždegiminių ligų, pvz., Konjunktyvito (nors tai būtų rožinis vanduo, o ne aliejus, naudojamas tai).

2. Be to, rožė puikiai tinka randams, skaldytų kapiliarų ir brandžių odos tipų gydymui. „Rose“ aušinimo ir raminimo savybės puikiai tinka streso sąlygoms suaugusiems ir vaikams gydyti.

3.Nustatyta, kad aliejus turi antimikrobinių savybių. Viename laboratoriniame tyrime Damasko rožė parodė antibakterinį aktyvumą prieš 15 bakterijų padermių.

4.Stresas ir nerimas

Rožinė aliejus patenka į odą, todėl padidėjo atsipalaidavimo atsakas, lyginant su placebo aliejumi. Žmonės, gavusieji rožių aliejų, taip pat turėjo didesnį kraujospūdžio ir kvėpavimo dažnio sumažėjimą nei tie, kurie vartojo placebą.

5.Menstrualiniai spazmai

Remiantis 2006 m. Atliktu 6 moterų kolegijų moksliniu tyrimu, 2006 m. Atliktas tyrimas taip pat gali būti veiksmingai mažinamas vartojant rožių aliejų (kartu su kitais aliejais). Šiame tyrime pilvo masažo pavidalu buvo sumaišytas mišinys, kuriame yra vienas lašelis rožių, du lašiniai lašai, vienas lašas šlapių šalavijų ir 5 cm3 migdolų aliejaus.

Gerai derina su rožių klubo aliejumi:

„Rose Absolute“ paprastai gerai susilieja su visais aliejais, nors ji ypač gerai veikia su Bergamoto, Ramunėlių Vokietijos, Ramunėlių Romos, Clary Sage, Geranium, Melissa, Rosewood, Sandalwood ir Ylang-ylang.


Srauto diagrama

Rose Oil.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas

25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėn

pure Rose Oil.jpg

Rose Oil price.jpg


Įmonė
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos rožių aliejus, rožių eterinių aliejų gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos rožių aliejus, rožių eterinis aliejus , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelio kiekio rožių aliejų, rožių eterinį aliejų, organinę rožių aliejų, Prancūzijos rožių aliejų, rožių aliejus plaukams, rosa damascena aliejus, grynas rožių aliejus, bulgarijos rožių aliejus iš mūsų.

Tyrimo