banneer
Namuose > Produktai >> Monomeras

resveratrol nauda sveikatai Kinijos resveratrolio fabrikas, natūralus 98% resveratrolio miltelių gamintojas

Kinijos resveratrolio fabrikas, natūralus 98% resveratrolio miltelių gamintojas
Download
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie rezveratrolą

Spec .: 50%, 98%, 99% HPLC

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

CAS Nr .: 501-36-0

Molekulinė formulė: C14H12O3

Molekulinė masė: 228.24


Resveratrolio funkcija

Resveratrol daug dėmesio skiria pranešimams apie vaistų nuo uždegimo ir ligų prevenciją. Ankstyvieji tyrimai, daugiausia atliekami mėgintuvėliuose ir gyvūnuose, rodo, kad resveratrolis gali padėti apsaugoti organizmą nuo daugybės ligų, įskaitant: širdies ligą. Resveratrol padeda mažinti uždegimą, neleidžia oksiduoti MTL "blogo" cholesterolio, todėl sudėtinga trombocitams sudėti ir formuoti krešulius, dėl kurių gali atsirasti širdies priepuolis. Vėžys. Manoma, kad resveratrozė riboja vėžio ląstelių plitimą ir sukelia vėžio ląstelių mirties procesą (apoptozę). Alzheimerio liga. Resveratrolas gali apsaugoti nervines ląsteles nuo pažeidimų ir pleiskų, galinčių sukelti Alzhaimerio, kaupimąsi. Diabetas . Resveratrol padeda išvengti atsparumo insulinui, būklei, kai organizmas tampa mažiau jautrus cukraus kiekį kraujyje mažinančio hormono, insulino, poveikiui. Atsparumas insulinui yra diabeto pirmtakas.

Graužikų tyrimai rodo, kad resveratrolis gali net padėti atsikratyti kai kurių nesveiko gyvenimo būdo padarinių ir padidinti ilgaamžiškumą. Su rezveratrolu gydytos pelės, kurioms tiekiama didelės kalorijos dieta, ilgiau negu panašiai tiekė pelėms, kurioms nerekomenduojama vartoti resveratrolą. Apsaugotos nuo rezveratroliu pelės, kurios maitina kaloringumo dietą nuo nutukimo sukeliančių sveikatos problemų, imituodamos kalorijų apribojimo poveikį.

1. Resveratrolis yra aktyvus komponentas, ekstrahuotas iš Huzhang (Polygonum cuspidatum), kuris daugiausia išplito Kinijoje.
2. Tai antioksidantas fenolis ir stiprus vazodilatatorius, slopinantis trigliceridų sintezę serume, lipidų peroksidaciją ir trombocitų agregaciją.
3. Jis plačiai naudojamas kraujagyslių ligos, tokios kaip aterosklerozė ir hiperlipidemija, gydymui.
4. Be to, jis turi antivirusinę ir priešuždegiminį aktyvumą, gali gydyti ūmus mikrobines infekcijas ir virusinius hepatitus, ect.


Analizės sertifikatas

Resveratrol.jpg

Pakuotė ir pristatymas

Pristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"                                                                                 

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5kg / Aliuminio folijos maišas, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (Ilgis)

15-25kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)

Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Resveratrol.jpg


Resveratrol.jpg


Bendrovės vaizdas

Resveratrol.jpg


Resveratrol.jpgXi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos resveratrolių gamintojai, už visus jums geriausius poreikius, kainą, ekologišką, 100% gryną gamtą ir GMP gamyklą resveratrol, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Sveiki atvykę į didmeninės ir didelės apimties resveratrolą, trans resveratrolą, resveratrolio ekstraktą, resveratrolą 99%, 501-36-0, resveratrolą 50%, resveratrolą 95%, resveratrolo miltelius iš mūsų.

Tyrimo