Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

resveratrol nauda sveikatai Resveratrol

Resveratrol
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Resveratrol“ pagrindinė informacija

Specifikacija: 50%, 98%, 99% HPLC

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

CAS Nr .: 501-36-0

Molekulinė formulė: C14H12O3

Molekulinė masė: 228,24


Resveratrolio funkcija

„Resveratrol“ daug dėmesio skyrė naudai, kurią pranešė antiaging ir kovos su ligomis. Ankstyvieji tyrimai, daugiausia atliekami mėgintuvėliuose ir gyvūnuose, rodo, kad resveratrolis gali padėti apsaugoti organizmą nuo daugelio ligų, įskaitant: širdies ligas. Resveratrolas padeda sumažinti uždegimą, neleidžia oksiduoti MTL "blogo" cholesterolio, o trombocitams tampa sunkiau laikytis ir sudaryti krešulius, kurie gali sukelti širdies priepuolį. Vėžys. Manoma, kad rezveratrolis riboja vėžinių ląstelių plitimą ir sukelia vėžinių ląstelių mirties procesą (apoptozę). Alzheimerio liga. Resveratrolis gali apsaugoti nervų ląsteles nuo pažeidimų ir apnašų, galinčių sukelti Alzheimerio liga. Diabetas . Resveratrolis padeda išvengti atsparumo insulinui, būklė, kai organizmas tampa mažiau jautrus cukraus kiekį kraujyje mažinančio hormono, insulino poveikiui. Insulino atsparumas yra diabeto pirmtakas.

Graužikų tyrimai rodo, kad resveratrolis netgi gali padėti išvengti kai kurių nesveiko gyvenimo būdo pasekmių ir padidinti ilgaamžiškumą. Resveratroliu gydytos pelės, šeriamos didelio kaloringumo dieta, gyveno ilgiau nei panašiai šeriamos pelės, kurioms nebuvo suteiktas rezveratrolis. Resveratrolio saugomos pelės šeriami kalorijų dietomis, susijusiomis su nutukimu susijusiomis sveikatos problemomis, imituojant kalorijų apribojimo poveikį.

1. Resveratrolas yra aktyvus komponentas, išgautas iš Huzhango (Polygonum cuspidatum), kuris daugiausia plinta Kinijoje.
2. Tai antioksidantas fenolis ir stiprus vazodilatatorius, slopinantis trigliceridų sintezę, lipidų peroksidaciją ir trombocitų agregaciją.
3. Jis yra plačiai naudojamas kraujagyslių ligoms, pvz., Aterosklerozei ir hiperlipidemijai gydyti.
4. Be to, jis turi antivirusinę ir priešuždegiminę veiklą, gali gydyti ūmines mikrobines infekcijas ir virusinį hepatitą.


Analizės sertifikatas

Resveratrol.jpg

Pakuotė ir pristatymas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express                                                                                 

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5 kg / aliuminio folijos maišelis, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)

15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Resveratrol

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos resveratrol gamintojų, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos resveratrol, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelio kiekio resveratrolį, trans resveratrolą, resveratrolio ekstraktą, 99% resveratrolį, 501-36-0, 50% resveratrolį, 95% resveratrolį, resveratrolinį miltelius iš mūsų.

Tyrimo