Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Podofilotoksinas

Podofilotoksinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Podofilotoksiną
Kitas pavadinimas: podophyllin , Podophyllum ekstraktas
Molekulinė formulė: C22H22O8
Molekulinis svoris: 414,405
Išvaizda : Baltas kristalinis milteliai
Lydymosi temperatūra: 183-184 ° C (apšviesta)
Virimo temperatūra: 597,9 ° C esant 760 mmHg
Tankis: 1,37 g / cm3
Grynumas: 98%
CAS: 518-28-5
Struktūrinė formulė:
Podophyllotoxin Powder.png
Podofilotoksino miltelių privalumai
Podofilotoksinas (sutrumpintas kaip PPT), kitaip žinomas kaip podofiloksas, yra ne alkaloidinis toksinas lignanas, išgautas iš Podophyllum rūšių šaknų ir šakniastiebių. Pagal prekybinius pavadinimus Condylox, gelis, Wartec, tirpalas ar grietinėlė, jis naudojamas ant odos kaip išorinis lyties organų karpų vietinis gydymas, kurį sukelia kai kurių tipų žmogaus papilomos virusas (HPV) ir kitos karpos. PPT ir jos sintetiniai dariniai pasižymi plačiu pasirinkimu medicinos reikmėms, pvz., Gryninimo, pūslelinė, antireumatinė, antivirusinė ir priešnavikinė medžiaga.

Podofilotoksino šalutinis poveikis
Dažniausi šalutiniai poveikiai šalia patekimo vietos yra odos reakcijos, įskaitant deginimą, paraudimą, skausmą, niežėjimą, patinimą. Naudojimą galima iš karto po deginimo ar niežėjimo. Taip pat galima sekti mažas opas, niežulį ir odos šveitimą.
Nei podofilino dervos, nei podofilotoksino losjonai ar geliai vartojami nėštumo metu, nes šie vaistai gali pakenkti vaisiui.


Pakuotė ir pristatymas


Podofilotoksinas

Įmonės vaizdas


Podophyllotoxin Manufacturer

Podophyllotoxin supplier

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos gamtos podophyllum ekstraktas 98% podophyllotoxin miltelių gamintojų, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos gryno gamtos podophyllum ekstrakto 98% podofilotoksino miltelių, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio gryno pobūdžio podophyllum ekstraktas 98% podofilotoksino miltelių iš mūsų.

Tyrimo