Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Teobrominas

Teobrominas
Teobromino COA 20%
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė teobromino miltelių informacija
Kitas pavadinimas: Theosalvose, teobromino ekstraktas, kakavos milteliai
Molekulinė formulė: C7H8N4O2
Molekulinis svoris: 180,16
Išvaizda: rudos arba baltos spalvos milteliai
Lydymosi temperatūra: 345-350 ° C
Virimo temperatūra: 290-295ºC
Tankis: 1,50
Grynumas: 10%, 20%, 98%
CAS: 83-67-0
Struktūrinė formulė:
Theosalvose.png
Teobromino miltelių naudojimas
Teobrominas padidina šlapimo kiekį. Dėl šio diuretinio poveikio ir jo gebėjimo išsiplėsti kraujagysles teobrominas buvo naudojamas aukštam kraujospūdžiui gydyti. „American Journal of Clinical Nutrition“ pažymi, kad būsimuose tyrimuose turėtų būti atsižvelgta į istorinį teobromino naudojimą kaip kitų kraujotakos sutrikimų, įskaitant arteriosklerozę, tam tikras kraujagyslių ligas, krūtinės anginą ir hipertenziją, gydymą.
Teobrominas taip pat buvo naudojamas gimdymo defektų eksperimentams, kuriuose dalyvavo pelės ir triušiai. Po priverstinio šėrimo triušiams buvo pastebėtas sumažėjęs vaisiaus svoris, bet ne po to, kai buvo atliktas kitas teobrominas. Žiurkėms nebuvo pastebėti gimdymo defektai. Patentuotas teobromino panaudojimas ateityje tokiose srityse, kaip vėžio prevencija.
Taip pat įrodyta, kad teobrominas pagerina dantų emalio mikrokietumą, kuris gali padidinti atsparumą dantų ėduoniui.


Teobromino miltelių privalumai
1.Tai turi diuretikų, stimuliuojančių ir atpalaiduojančių efektų, todėl jis gali sumažinti kraujo spaudimą, nes jis gali išplėsti kraujagysles.
2.Ji taip pat gali atsipalaiduoti bronchų raumenis plaučiuose.
3.Tai gali veiksmingai skatinti atspindinti raumenų ir kūno sistemą, taip pat gali paskatinti kraujotaką ir pasiekti svorio praradimo poveikį.
4.Jis taip pat naudojamas kovoti su alopecija, nudegimais, kosuliu, sausomis lūpomis, akimis, karščiavimu, neramumu, maliarija, nefroze, gimdymu, reumatu, snakebitu ir žaizdomis.


Pakuotė ir pristatymas

Theobromine

Įmonės vaizdasTyrimo