Banner
Namuose > Produktai >> Augalų milteliai >> Žolinių augalų milteliai

perlų milteliai odos Perlo milteliai

Perlo milteliai
COA iš perlų miltelių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė perlo miltelių informacija

Kitas pavadinimas: balinimo perlo milteliai, perlų miltai
Kilmės vieta: Zhejiang Province, China
Naudojama dalis: midijos
Išvaizda: baltos spalvos milteliai, be gabalėlių, be matomų priemaišų
Gamybos būdas: Ball Mill Smash metodas
Specifikacija: 50-400 akių pagal kliento pageidavimus

Pearl Powder.jpg

Pearl Miltelių pristatymas

Pearl yra grožio produktas, kurį žmonės palaiko jau tūkstančius metų. Mūsų perlų milteliai pagaminti iš aukštos kokybės perlų, nesunaikina perlų mitybos sudėties, švelniai švelnus, ilgalaikis naudojimas gali tapti baltos ir švelnios, šviežios ir natūralios.
Jau ilgą laiką perlo milteliai visame pasaulyje buvo žinomi kaip grožio ir fitneso produktai.
Pearl miltelių sudėtyje yra apie 5,7% organinių medžiagų, kurios daugiausia yra metioninas, alaninas, glicinas, glutamo rūgštis, asparto rūgštis, lengvos Kehoe fosforo rūgštys, molibdenas, manganas ir kitos aminorūgštys bei mikroelementai.
Tyrimai parodė, kad šviesos Kehoe fosforo rūgščių perlas milteliai yra specialiose drėgnose medžiagose, turi blizgumą žmogaus plaukų odai, oda gali atkurti pradinę drėgmę. Laisvųjų radikalų padidėjimas yra vienas iš pagrindinių žmonių senėjimo. "Pearl" reiškia daugybę mikroelementų - manganą, kuris gali pašalinti laisvąsias radikales, kovoti su senėjimu.


Pearl miltelių funkcija

Remdamasi daugybe Vokietijos mokslinių tyrimų ir plėtros įstaigų pažangių mokslinių tyrimų rezultatų, "STS BIOTECH" turi išskirtinę "srauto ir greičio kontrolės žemoje temperatūroje" technologiją, siekiant užtikrinti, kad perlinės sudedamosios dalys nebūtų sunaikintos.


Pearl Miltelių naudojimas

Kosmetika, medicina ir sveikata, sveikatingumo maisto produktai, maisto produktai vaikams, kietos gėrimai, pieno produktai, patogus maistas, pūstieji maisto produktai, prieskoniai, keturiolikinis maisto produktas, kepiniai, užkandžiai, šaltieji gėrimai ir užkandžiai ir kt.

Pearl Miltelių pasiūlymo apimtis

Kietasis gėrimas (5%), gėrimas (5%), užkandis (3-5%), medicina ir sveikatos produktai (5-20%).


Pakuotė $ pristatymas

Pakuotė: 1 kg / krepšys ir 20 kg / kartonas (10 kg / krepšys * 2 krepšiai), kartono dydis 47 cm * 36 cm * 33 cm
Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Pearl Powder.jpgPristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pearl Powder.jpg


Bendrovės vaizdas

Pearl Powder.jpg

Pearl Powder.jpg
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos perlų miltelių gamintojų, visiems jums geriausius, kainos, ekologiškos, 100% grynos gamtos ir GMP gamyklos perlų miltelių, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Ir kviečiame į didmenos urmu ir dideliu kiekiu perlų miltelių, gryno perlų miltelių, veido kaukė perlų milteliai, organiniai perlų milteliai, perlų pigmento milteliai, automobilių dažų perlų milteliai, balinimo perlų milteliai, natūralus perlų milteliai, perlų miltai iš mūsų.

Tyrimo