Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

Pačiulių eterinių aliejų naudą Grynas pačiulių aliejus

Grynas pačiulių aliejus
„FZBIOTECH“ naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis informavimas

produkto pavadinimas

Grynas pačiulių aliejus

Kitas vardas

Pačiulių aliejus

Specifikacija

% {Grynas natūralus

Išvaizda

Rudai raudonas skystis

Pavyzdys

20 ML nemokamas pasiūlymas

OEM tarnyba

Taip

Ekstrahavimo metodas

Distiliavimas garais

Augalų dalis

Lapai

Kilmė

Kinija

Sertifikatai

ISO, KOSHER, FDA

Tiekėjas

FZIBOTECH

Įvertinimas

Maistas ir kosmetika

Iš pačiulio lapų ir pačiulių šakų gaminamas grynas pačiulių aliejus. Žaliavos išvalomos distiliuojant garą ir rafinuojamos. Žaliavų dalis ir išeiga yra 2% -3. 5%. Pačiulių aliejus yra plačiai naudojamas ir gali būti naudojamas farmacijos, kosmetikos, kvepalų ir pramonėje.


Funkcija 0010010 nbsp;

Pačiulių eterinio aliejaus nauda sveikatai gali būti priskirta kaip antiseptinis, antidepresantas, antiphlogistic, afrodiziakas, sutraukiantis, dezodorantas, diuretikas, febrifuge, insekticidas, cicatrisant, citophylactic, fungicidas, raminanti ir tonizuojanti medžiaga.

2. Žinomos šio aliejaus insekticidinės ir destruktyvios savybės, ypač todėl, kad jis naudojamas drabužiams ir audiniams apsaugoti nuo vabzdžių. Tobulėjant istorijai, daugiau naudos išpačiulių eterinis aliejusbuvo aptiktos.


Programos 0010010 nbsp;

1. Tai veiksminga nuo grybelinės ir bakterinės infekcijos bei labai padeda vabzdžių įkandimams. Dėl puikių diuretikų savybių jis yra veiksmingas kovojantapsaugo nuo vandens susilaikymo, pašalina vidurių užkietėjimą, sumažina svorį, taip pat gali būti naudojamas kaip vabzdžių repelentas ir gali būti naudojamas bet kokiai priklausomybei nuo vaistų gydyti.

2. Grynas pačiulių aliejus turi įžeminantį ir balansuojantį poveikį emocijoms, 0010010 nbsp;kurie gali pašalinti mieguistumą, kartu sustiprindami sąmojį, nerimą ir antidepresantus. Teigiama, kad tai sukuria aistringą atmosferą. 0010010 nbsp;

3. Odoje šis aliejus yra vienas aktyviausių ir yra puikus audinių regeneratorius, padedantis skatinti naujų odos ląstelių augimą. Žaizdų gijimas ne tik skatina greitesnį gijimą, bet ir padeda užkirsti keliąnegražūs randaikai žaizda užgyja. 0010010 nbsp;

4. Pačiulių aliejus yra labai efektyvus šalinant šiurkščią, įtrūkusią ir pernelyg dehidratuotą odą, todėl gali būti naudojamas egzemai, opoms, spuogams, opos, bet kurioms grybelinėms infekcijoms, taip pat galvos odos sutrikimams gydyti.

5. Be to, jis turi puikų dezodoruojantį veiksmą, 0010010 nbsp;tai yra naudinga, kai jaučiatės karšta ir neramus, kartu mažinant uždegimą ir padedant žaizdoms gyti.


Pačiulių aliejaus bandymo ataskaita

COA of Patchouli Oil

FZBIOTECH Package

Patchouli Oil price.jpg


Tyrimo