Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

Pačiulių eterinių aliejų naudą Grynas pačiulių aliejus

Grynas pačiulių aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis infromation

Produkto pavadinimas

Grynas pačiulių aliejus

Kitas vardas

Pačiulių aliejus

Specifikacijos

100% Grynas Natūralus

Išvaizda

Rudas raudonas skystis

Mėginio

20ML nemokamas pasiūlymas

OĮG tarnyba

taip

Ekstrahavimo metodas

Distiliacija garais

Augalų dalis

Lapai

Kilmės

Kinija

Sertifikatai

ISO, Halal, FDA (-ai)

Tiekėjas

FZIBOTECH (Netoli viešbučio)

Klasės

Maistas ir kosmetika

Grynas pačiulių aliejus yra pagamintas iš Pačiulių lapų ir lopzulolių šakų. Žaliavos valomos distiliuojant garais ir rafinuojami. Žaliavų ir takumo dalis yra 2% -3,5%. Pačiulių aliejus turi plačią taikymo istoriją ir gali būti naudojamas farmacijos, kosmetikos, kvepalų ir pramonės srityse.


Funkcija

1.Pačiulių eterinio aliejaus nauda sveikatai gali būti siejama su jo savybėmis kaip antiseptinis, antidepresantas, priešpriešinis, afrodiziakas, sutraukiantis, dezodorantas, diuretikas, febrifuge, insekticidas, cicatrisantas, citofilinė, fungicidas, raminamoji ir toninė medžiaga.

2. Šio aliejaus insekticidinės ir deworming savybės yra žinomos, ypač todėl, kad jis naudojamas drabužiams ir audiniams nuo vabzdžių apsaugoti. Plėtojant istoriją, didesnė nauda sveikataipačiulių eterinis aliejusbuvo atrasta.


Programa

1. Jis veiksmingas grybelinei ir bakterinei infekcijai ir labai padeda vabzdžių įkandimams. Su puikiomis diuretikų savybėmis jis yra veiksmingas kovojant sunuo vandens susilaikymo, mažina vidurių užkietėjimą, mažina svorį, taip pat gali būti naudojamas kaip vabzdžių repelentas ir gali būti naudojamas bet kokios priklausomybės nuo medžiagos gydymui.

2. Grynas Pačiulių aliejus turi įžeminimo ir balansavimo poveikį emocijoms,kurie gali pašalinti mieguistumą, tuo pačiu didinant sąmojantis, nerimas ir antidepresantas gebėjimas. Sakoma, kad taip pat sukurti aistringą atmosferą.

3. Ant odos šis aliejus yra vienas iš aktyviausių ir yra puikus audinių generatorius, kuris padeda skatinti naujų odos ląstelių augimą. Žaizdų gijimo atveju jis ne tik skatina greitesnį gijimą, bet ir padeda išvengtinegražus randaikai žaizda gydosi.

4. Pačiulių aliejus yra labai veiksmingas šalinant grubus, krekingo ir pernelyg dehidratuoti odą ir gali būti naudojamas gydyti egzema, opos, spuogai, opos, bet grybelinės infekcijos, taip pat galvos odos sutrikimai.

5.Be to, ji turi didelį dezodoruojantį poveikį,kuris yra naudingas, kai jaučiatės karšta ir neramus, tuo pačiu mažinant uždegimą ir padedant žaizdoms išgydyti.


Pačiulių aliejaus bandymų ataskaita

COA of Patchouli Oil

FZBIOTECH Package

Patchouli Oil price.jpg


Tyrimo