Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

Pačiulių eterinių aliejų naudą Patchouli aliejus

Patchouli aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Patchouli aliejaus pagrindinė informacija

Kilmė: Kinija, Indonezija
Išvaizda: ruda raudona skystis
Ekstrahavimo metodas: garų distiliavimas
Augalų dalis: lapai
Turinys: patchulio alkoholis, pogostonas
CAS Nr.: 8014-09-3,84238-39-1
EINECS Nr.: 282-493-4


„Patchouli Oil“ pristatymas

Patchouli aliejus gaminamas iš Patchouli lapų ir patchulių šakų. Pradinis patchulio aliejus ekstrahuojamas garų distiliavimu ir rafinuotas perdirbimas. Žaliavų ir produkcijos dalis sudaro 2–3,5%. „Patchouli“ aliejus yra plačiai naudojamas kaip farmacijos, makiažo, aromato ir pramoninės paskirties.


„Patchouli Oil“ funkcija

1.Patchouli eterinio aliejaus nauda sveikatai gali būti siejama su jo savybėmis, kaip antiseptikas, antidepresantas, antifllogistinis, afrodiziakas, susitraukiantis, dezodorantas, diuretikas, febrifuge, insekticidas, cicatrisantinis, citofilinis, fungicidas, raminamoji ir tonizuojanti medžiaga.
2.Šios alyvos insekticidinės ir vabzdžių atbaidančios savybės buvo žinomos daugelį metų, ypač todėl, kad jos buvo naudojamos apsaugoti drabužius ir audinius nuo vabzdžių. Istorijai prasidėjus, buvo aptikta daugiau patchouli eterinio aliejaus naudos sveikatai.


Srauto diagrama

Patchouli Oil.jpg


Patchouli Oil naudojimas

1. Jis yra veiksmingas grybelinėms ir bakterinėms infekcijoms ir yra labai naudingas vabzdžių įkandimams. Su savo puikiais diuretikais, jis veiksmingai kovoja su vandens sulaikymu ir lūžiuoja celiulitą, palengvina vidurių užkietėjimą ir padeda mažinti antsvorį. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip vabzdžių repelentas ir taip pat naudojamas kaip pagalbinė priemonė sprendžiant bet kokį priklausomybę nuo medžiagų.
2. „Patchouli“ aliejus turi įžeminimo ir pusiausvyros poveikį emocijoms ir išnyksta mieguistumą, o aštrinti, nerimą ir kovą su depresija. Taip pat sakoma, kad ji sukuria meilės atmosferą.
3. Ant odos ši alyva yra viena iš aktyviausių ir yra puikus audinio regeneratorius, kuris padeda skatinti naujų odos ląstelių augimą. Žaizdų gijimo metu jis ne tik skatina greitesnį gijimą, bet ir padeda išvengti bjaurių randų, kai žaizda išgydo.
4. „Patchouli“ aliejus yra labai veiksmingas rupios, krekingo ir pernelyg dehidratuotos odos rūšiavimui ir yra naudojamas ekzemai, opoms, spuogams, opoms, grybelinėms infekcijoms, taip pat galvos odos sutrikimams gydyti.
Be to, jis turi puikų dezodoravimo veiksmą ir padeda jaustis karšta ir nerimauti, tuo pačiu atšaldant uždegimus ir padedant žaizdų gijimui.


Patchouli Oil COA

COA of Patchouli Oil

Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

pure Patchouli Oil.jpg

Patchouli Oil price.jpg


Įmonė

Xi'an Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos patchouli aliejus, patchouli eterinių aliejų gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, organinių, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos patchouli aliejus, patchouli eterinis aliejus , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę ir didelio kiekio patchulio aliejų, patchulio eterinį aliejų, patchulio aliejaus pogostoną, eterinį aliejų patchulį, Indonezijos patchulio aliejų, 8014-09-3, gryną patchulio aliejų, organinį patchulio aliejų, 84238-39-1 iš mūsų.

Tyrimo