Banner
Namuose > Produktai >> Augalų milteliai >> Vaisių gėrimo milteliai

papajų milteliai odai Papajos milteliai

Papajos milteliai
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pawpaw miltelių pagrindinė informacija

Kitas pavadinimas: Pawpaw Powder
Kilmės vieta: Shaanxi provincija, Kinija
Naudotos: vaisių dalis
Išvaizda: rudos geltonos spalvos milteliai, be gabalėlių, jokių matomų priemaišų
Gamybos metodas: SD (purškimo džiovinimas)
Specifikacija: 50-400 akių pagal užsakovo pageidavimus


Pawpaw miltelių pristatymas

Papajos milteliai, paimti iš paprikos paprikų vaisių. Apdorojus perdirbimą, gauname papajos miltelius. Papaya, taip pat vadinama pawpaw, yra gausu papaino, rennino proteinazės, karotino, baltymų, fruktozės, Fe, Ca, P, C vitamino ir kitų maistinių medžiagų, turinčių daugiau kaip 17 amino rūgščių rūšių.

Papaya Powder.jpg

Pawpaw miltelių naudojimas

Jis naudojamas maisto produktuose, maisto prieduose, jis gali būti naudojamas gėrimams gaminti, taip pat gali būti naudojamas kaip pagalbinės medžiagos maistui ir sveikatai maisto produktuose ir kt.
„Papaya Fruit“ yra „papainas“ ant žmogaus kūno, skatina virškinimą ir antiaging poveikį.Papaya sulčių milteliuose yra gausaus papaino, citrinų fermento, karotino, baltymų, vitamino C, vitamino B, kalcio, fosforo ir kitų mineralinių medžiagų. išvengti ir kontroliuoti aukštą kraujospūdį, nefritą, vidurių užkietėjimą ir pagalbos virškinimą, išgydyti skrandžio problemų, grožio ir odos priežiūrą, padidinti spalvą, pvz., veiksmingumą.


Pawpaw miltelių naudojimas

Medicina ir sveikatos produktai, Sveikatos mitybos produktai, Vaikų maistas, Kietasis gėrimas, Pieno produktai, Patogus maistas, Pūkuotas maistas, Prieskoniai, Kvinageninė maistas, Kepiniai, užkandžiai, šalti gėrimai ir užkandžiai ir kt.

Pristatymas ir paketas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 1kg / krepšys ir 20 kg / dėžutė (10 kg / krepšys * 2 maišeliai), dėžutės dydis 47cm * 36cm * 33cm

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Pawpaw Powder


Įmonės vaizdas

Pawpaw Powder Supplier

Pawpaw Powder ManufacturerXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos papajos miltelių gamintojų, visiems jums reikia geriausių, kainų, ekologiškų, 100% grynų, gamtos ir GMP gamyklos papajos miltelių, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninį didmeninį ir didelį kiekį papajos miltelių, pawpaw miltelių, papajos lapų ekstraktų miltelių, žalios papajos miltelių, papajos sėklų miltelius, pawpaw miltelius, gryno papajos miltelius, organinius papajos miltelius, papajos miltus iš papajos.

Tyrimo