Banner
Namuose > žinios > Turinys

OEM užsakymus Paskelbta Sėkmingai!

Apr 20, 2016

Sianas Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd ", kaip vienas iš profesionalių Kinija OEM paslaugų gamintojais, mes sėkmingai pagaminti ir pristatyti du OEM užsakymus Amerikos ir sotheast rinkose balandžio pradžioje. Klientai buvo nustebinti tuo, prekių ir mūsų greitis kokybę.

Kovo pabaigoje gavome du OEM užsakymus iš Sotheast ir Amerikos rinkai. Kaip kiekvienas iš užsakymo kiekis yra mažesnis nei 3000pcs, šilko spausdinimas ant buteliuko nėra rentabilus klientams. Mes pasiūlėme padaryti etikete ant butelio. Klientai sutiko ir pateikti projektuojant etiketės ir dėžutės. Po teikia pavyzdžius ir nuotraukas, klientai patvirtino, etiketę ir langelį. Tada mes gaminamas aliejus ir įsigijo visą pakavimo medžiagą. Galiausiai, mes organizavo montavimas gamybą. Nors ten buvo nedidelė avarija per montavimas, mes išspręsti šią problemą greitai ir baigė montavimas per nustatytą laiką. Remiantis kiekį ir savybes skirtingose rinkose, mes pasirinkome tinkamą pristatymo būdą klientai. Abi klientai yra labai patenkinti mūsų darbu ir patvirtinkite bendradarbiauti su mumis, kad artimiausioje ateityje.

Po daugiau nei 3 metai OEM gamybos patirtį sukaupę, mes turime daugiau pasitikėjimą OEM darbą. Tikime, kad galime suteikti geresnį OEM paslaugas mūsų klientams ateityje.

Back