banneer
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

Miros eterinis aliejus privalumai Myrrh aliejus

Myrrh aliejus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Miro aliejaus informacija

Kilmė: Kinija, arabai
Išvaizda: ruda raudona skystis
Ekstrahavimo metodas: distiliuojamas garais
Augalų dalis: derva
Turinys: 99,9% lakiosios alyvos
CAS Nr .: 9000-45-7,8016-37-3
EINECS Nr .: 232-543-6


Miro aliejaus įvedimas

Mažas medis, kuris yra mirros šaltinis. Guminės dervos išsiveržiančios nuo žaizdų stiebo pradžioje yra šviesiai geltonos, o vėliau sustiprina tamsiai juodai rudą. Aliejus yra šiek tiek klampus, nuo gelsvos iki gintaro oranžinės su šiltu aštriu balzamu aromatu. Pernelyg klampus, tamsiai rudos alyvos gali būti ekstrahuojami rezinoidai, o ne garais distiliuoti eteriniai aliejai, kurie yra naudingesni aromatinėms reikmėms. Miro rezinoidai yra tinkamesni kaip kvepalų fiksatoriai.


Myrrh aliejaus naudojimas

Myrrh buvo naudojamas šimtmečius kaip smilkalų, kvepalų, balzamavimo ir fumigacijos senovės Egipte ingredientas. Liaudies tradicijoje ji buvo naudojama raumenų skausmams ir reumatiniams tinkams. Kinijoje mo yao buvo naudojamas, nes bent 600B.C. Pirmiausia kaip žaizdų žaizda ir kraujo stimuliatorius. Mirachų aliejus, distiliuotas iš dervos, buvo naudojamas nuo senovės Graikijos laikų, kad išgydytų žaizdas.


Miro aliejaus naudojimas

Jis turi gydomųjų savybių, įskaitant anticitarrinį, priešuždegiminį, antimikrobinį, priešuždegiminį, sutraukiančiąjį, balzaminį, atpalaiduojantį, antiseptinį, fungicidinį, atgaivinantį, raminamąjį, stimuliuojančią virškinimą ir plaučių toniką, tonizuojančią gimdą (emenagogų) hormonų sistemą (skydliaukės moduliatorių) ir afrodiziakas. Vienas iš tinkamiausių būdų, kaip panaudoti mirą, gali būti sudeginti žalią dervą ant karštų anglių, kaip seniai padarė. Šis paprastas ritualas išlaisvins išskirtinį kvapą ir kryžiaus smilkalų, kurie palaiko paslaptingą buvimą kambaryje. Kuriant smilkalų ir miros gurkšnojimo akis matuos istorijos praeinamumą ir palengvina vidinės ir išorinės dvasios navigaciją.


Srautų diagrama

Myrrh Oil.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliukai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25 kg: plastikinis cilindras (30 cm * 26 cm * 42 cm), 180 kg: geležinis būgnas (56 cm 2 x 90 cm)
Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Myrrh Oil.jpg

Myrrh Oil.jpg


Kompanija

Myrrh Oil.jpg

Myrrh Oil.jpg


Xi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos myrrų aliejaus, mirrų eterinio aliejaus gamintojai, už viską, ko jums reikia geriausio, kainos, ekologiškos, 100% grynos, gamtos ir GMP gamyklos miro aliejus, mirų eterinis aliejus , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninių urmu ir didelio kiekio miro aliejų, mirros eterinio aliejaus, mirros eterinio aliejaus, smilkalų ir mirros aliejaus, organinio miros aliejaus, 9000-45-7, 8016-37-3, 232-543-6, gryno mirros aliejaus iš mus.

Tyrimo