Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

Miros eterinis aliejus privalumai Myrros aliejus

Myrros aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė mirties alyvos infromacija

Kilmė: Kinija, arabai
Išvaizda: ruda raudona skystis
Ekstrahavimo metodas: garų distiliavimas
Augalų dalis: Derva
Turinys: 99,9% lakiųjų aliejų
CAS Nr .: 9000-45-7,8016-37-3
EINECS Nr .: 232-543-6


Myrros aliejaus įvedimas

Mažas medis, kuris yra miros šaltinis. Guminių dervų eksudatas iš žaizdų stiebo pradžioje yra šviesiai geltonas, o vėliau sukietėja tamsiai rudos spalvos. Aliejus yra šiek tiek klampus, gelsvas arba gintaras oranžinės spalvos su šiltu aštriu balzamiko aromatu. Pernelyg klampūs, tamsiai rudi aliejai gali būti išgaunami rezinoidais, o ne garais distiliuoti eteriniai aliejai, kurie yra naudingesni aromaterapijoje. Mirro rezinoidai yra tinkamesni kaip kvepalų fiksatoriai.


Myrros aliejaus panaudojimas

Senovės Egipte šimtmečius myrra buvo naudojama kaip smilkalų, kvepalų, balzamavimo ir fumigacijos sudedamoji dalis. Liaudies tradicijoje jis buvo naudojamas raumenų skausmams ir reumatiniams tinkams. Kinijoje mo yao buvo naudojamas nuo mažiausiai 600B.C. Visų pirma kaip žaizdos žolė ir kraujo stimuliatorius. Nuo dervos distiliuotos miros alyvos buvo naudojamos nuo senovės graikų laikų, kad išgydytų žaizdas.


Myrros aliejaus naudojimas

Jis turi gydomųjų savybių, įskaitant anticatarrhal, priešuždegiminį, antimikrobinį, priešuždegiminį, susitraukiantį, balzaminį, atsikosėjimą, antiseptinį, fungicidinį, atgaivinantį, raminamąjį, stimuliuojančią virškinimo ir plaučių toniką, toninį-gimdą (emmenagogas) hormoną (skydliaukės moduliatorių) ir afrodiziakas. Vienas iš tinkamiausių būdų, kaip naudoti mirrus, gali būti deginti žalias dervas ant karštų anglių, kaip tai padarė senovės žmonės. Šis paprastas ritualas išlaisvins išskirtinį aromatą ir kvapus smilkalų traukus, turinčius paslaptingą buvimą kambaryje. Deginamų smilkalų ir mirrų garbanojimo žiedai matavo istorijos praėjimą ir palengvina vidinio ir išorinio dvasinio navigaciją.


Srauto diagrama

Myrrh Oil.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

pure Myrrh Oil.jpg

Myrrh Oil price.jpg


ComapnyXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos myros aliejaus, myrrinių eterinių aliejų gamintojų, visiems jums reikia geriausių, kainų, ekologiškų, 100% grynų, gamtos ir GMP gamyklos myros aliejaus, myrrinių eterinių aliejų , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį myros aliejaus, myros eterinio aliejaus, myros eterinio aliejaus, smilkalų ir mirrų aliejaus, organinių mirčių aliejų, 9000-45-7, 8016-37-3, 232-543-6, gryną miros aliejų iš mus.

Tyrimo