Banner
Namuose > Produktai >> API

Liotironino natrio druska

Liotironino natrio druska
Pokalbis dabar

Informacija apie

Liotironino natrio / T3 pagrindinė infomacija

Produkto pavadinimas: Liothyronine Sodium

Sinonimai: Liotironino natris; 3,3,5-Triiodo-L-tironinas.Na; T3; natrio L-trijodtironino; (S) -2-AMIN-3- [4- (4-HIDROXY-3-jodofenoksinas) -3,5-DIIODOPHENYL] PROPIONINO RŪGŠČIŲ NATRIO SALTAS; NATRIO (S) -2-AMINO-3- [4- (4-HIDROXY-3-IODOFENOKSIN) -3,5-DIIODOPHENY] PROPIONATAS; T3 SODIUM SALT; Cyomelis; Tertoksinas

Išvaizda: Balti arba balkšvi milteliai

Bandymas: 99%

Cheminis pavadinimas: 3,3 ', 5-Triiodo-L-tironinas, natrio druska

Molekulinė formulė: C15H13I3NNaO5

Molekulinė masė: 690,9706

EINECS: 200-223-5

CAS Nr .: 55-06-1

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

55-06-1.png


Liotironino natrio / T3 įvedimas

Cytomel (T3) greitina riebalų nuostolius. Kaip gairė, daugumai 12,5 mikrogramų per dieną tai yra konservatyvi „papildymo“ dozė, kuri, atrodo, apskritai neturi pastebimo neigiamo poveikio skydliaukės funkcijai. 25 mikrogramai per parą yra „papildas“, kuris turi tam tikrą slopinamąjį poveikį. 50 mcg per dieną yra pakankamai konservatyvi bb'ing dozė, kuri, žinoma, yra labiau slopinanti. 75 mcg per dieną patenka į daugiau problemų; Daugeliu atvejų 100 mikrogramų per dieną sumažėja raumenų dydis ir stiprumas.

Šios dozės yra nuorodos į teisėtą T3, pateiktą tokiose tabletėse kaip Cytomel. Skystos kompozicijos paprastai yra nestabilios, todėl aukščiau minėti skaičiai daugeliu atvejų nesutampa su skystų produktų patirtimi, arba tuo pačiu metu patirtis su skystu produktu vienu metu gali nesutapti su patirtimi kitaip , dėl stabilumo problemos.


Liotironino natrio / T3 panaudojimas

T3 dažniausiai vartojamas su anaboliniais steroidais, nes jis daro didelį poveikį organizmo metabolizmui. Labai svarbu suprasti, kad T3 metabolizmą skatinančiose savybėse yra nevienareikšmiai - tai vienodai padidins riebalų, angliavandenių ir baltymų apykaitą.

Todėl, be tam tikros T3 dozės, padidėja raumenų praradimo rizika padidėjus baltymų apyvartai. Naudojant anabolinius steroidus ir tinkamai sureguliuotą mitybą, šis raumenų praradimas, kurį sukelia T3, gali būti išvengta dėl azoto išlaikančių ir baltymų mažinančių teanabolinių steroidų savybių.


Poveikis Liotironino natrio / T3

Cytomel poveikis paprastai būna tas pats, nepriklausomai nuo naudojimo tikslo, gydant hipotirozę arba padidinant riebalų praradimą. Abiem atvejais hormonas veikia taip pat, kaip ir tiesioginė T3 hormono kopija. Nepriklausomai nuo pradinės naudojimo priežasties, abu asmenys turėtų galėti mėgautis riebalų nuostoliais. Pacientas, turintis hipotirozę, dabar turėtų turėti daugiau veikiančio metabolizmo, kuris padėtų jiems prarasti riebalus. Dažnai tai sveikintina, nes dėl skydliaukės sutrikimo žmogus tikriausiai sukėlė gana daug riebalų. Dėl našumo, vėl riebalų nuostoliai yra tik pagreitinti.

Nepriklausomai nuo konkretaus Cytomel vartojimo priežasties, o tai padidins medžiagų apykaitos greitį, kurį vis tiek reikės vartoti. Norint prarasti kūno riebalus, turite sudeginti daugiau kalorijų nei vartojate. Jei vartojate daugiau, nei sudeginsite, Cytomel pasaulyje nieko nedarys už jus. Vis dėlto, atlikus veiklos rezultatus su asmeniu, kuris jau gamina pakankamą T3 kiekį, jis gali rasti, kad jis gali išlaikyti savo bendrą kalorijų suvartojimą šiek tiek didesniu nei jis be jo ir vis dar praranda svorį. Dėl Cytomel naudojimo kalorijų degimo greitis dabar padidėja dėl per didelio T3 hormono vartojimo.


Pristatymas ir saugojimas

Liothyronine Sodium T3


Įmonės vaizdas

Liothyronine Sodium T3 Supplier

Liothyronine Sodium T3 Manufacturer

Tyrimo