Banner
Namuose > Produktai >> API

Articino hidrochloridas

Articino hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Articaine hidrochlorido informacija
Kitas pavadinimas: Articaine HCl
Molekulinė formulė: C13H21ClN2O3S
Molekulinis svoris: 320,835
Sinonimai: Articino HCl
Išvaizda : Baltas kristalinis milteliai
Virimo temperatūra: 440,6ºC esant 760 mmHg
Tankis: 1,178 g / cm3
Grynumas: 99%
CAS: 23964-57-0
Struktūrinė formulė:
Articaine HCl.png
Klinikinis naudojimas
Articinas naudojamas skausmo kontrolei. Kaip ir kiti vietiniai anestetikai, articinas sukelia laikiną ir visiškai grįžtamą anestezijos būseną (pojūčio praradimą) per (dantų) procedūras.
Stomatologijoje articinas daugiausia naudojamas infiltracijos injekcijoms. Artikinas, nors ir neįrodyta, buvo susijęs su didesne nervų pažeidimo rizika, kai jis naudojamas kaip blokinė technika. Tačiau articino gebėjimas prasiskverbti į tankų žievės kaulą - kaip nustatyta žandikaulyje (apatinėje žandikaulyje) - daugiau nei daugelis kitų vietinių anestetikų.
Žmonėms, sergantiems hipokaleminiu jutimo pernelyg intensyviu stimuliavimu, lidokainas nėra labai veiksmingas, tačiau articinas gerai veikia.
Tyrimai, lyginantys lidokainą ir articiną, nustatė, kad artikainas yra veiksmingesnis už lidokainą anestezuojant posteriorio pirmąjį molinį regioną. Nustatyta, kad Articaine yra 3,81 karto didesnė tikimybė, nei naudojant lidokainą, kad gautų sėkmingą anesteziją infiltracijos injekcijoms. Tačiau nėra duomenų, patvirtinančių articino naudojimą mažesniems alveoliniams nervų blokams per lidokainą. Be to, įrodyta, kad articinas yra pranašesnis už lidokainą, kad gautų papildomą infiltraciją po nuolatinio skausmo, nepaisant sėkmingo mažesnio dantų nervų bloko su lidokainu.

Pristatymas ir saugojimas

Articaine Hydrochloride


Įmonės vaizdas

Articaine Hydrochloride Supplier

Articaine Hydrochloride ManufacturerTyrimo