Banner
Namuose > Produktai >> API

Adenozinas

Adenozinas
Adenozino COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie adenozino miltelius
Kitas pavadinimas: 9-beta-D-ribofuranoziladeninas; adenozino injekcijos
Molekulinė formulė: C10H13N5O4
Molekulinė masė: 267,24
Lydymosi temperatūra: 234-236 ° C
Virimo temperatūra: 676,3 ° C esant 760 mmHg
Aprašymas: balti arba beveik balti kristaliniai milteliai
CAS: 58-61-7
EINECS: 200-389-9
Struktūrinė formulė:
Adenosine powder.png

Kas yra adenozino milteliai?
Adenozinas yra nukleozidas, sudarytas iš adenino molekulės, prijungtos prie ribozės cukraus molekulės (ribofuranozės) fragmento per β-N9-glikozidinę jungtį. Adenozinas vaidina svarbų vaidmenį biocheminiuose procesuose, pvz., Energijos perdavime - kaip adenozino trifosfatas (ATP) ir adenozino difosfatas (ADP), taip pat signalo transdukcija kaip ciklinis adenozino monofosfatas, cAMP.
Jis taip pat yra slopinantis neurotransmiteris, kuris, kaip manoma, vaidina svarbų vaidmenį skatinant miegą ir slopindamas susijaudinimą, kiekvienais valandomis didėjant lygiui organizmas yra pabudęs.


Adenozino miltelių privalumai
Adenozinas yra endogeninis nukleozidas visose žmogaus ląstelėse, tiesiogiai į miokardą, nes fosforilinimas generuoja adenilatą, dalyvaujantį miokardo energijos apykaitoje. Adenozinas taip pat dalyvauja vainikinių kraujagyslių išplitime, didindamas kraujo tekėjimą.
Adenozinas vaidina fiziologinį vaidmenį širdies ir kraujagyslių sistemoje bei daugelyje sistemų ir organizacijų. Adenozinas naudojamas adenozino trifosfato, adenozino (ATP), adenino, adenozino, vidarabino svarbių tarpinių junginių sintezei.


Adenozino miltelių COA

Adenozino .jpg

Pakuotė ir pristatymas


Adenosine powder

Įmonės vaizdas


Adenosine powder Supplier

Adenosine powder Manufacturer


Tyrimo