Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Gymnemic rūgštis

Gymnemic rūgštis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Gymnema Sylvestre ekstraktą
Kitas pavadinimas: gymnemic acid , gymnema ekstraktas extract gimnastikos rūgštis I
Molekulinė formulė: C43H66O14
Molekulinis svoris: 806,976
Išvaizda : Rudas milteliai
Virimo temperatūra: 872,1ºC esant 760 mmHg
Tankis: 1,33 g / cm3
Grynumas: 25% , 50% , 75%
CAS: 122168-40-5

Gymnemic Acid aprašymas
Nustatyta, kad Gymnemic Acid mažina cukraus kiekį kraujyje, kai vartojamas ilgą laiką. Be to, Gymnema sylvestre ekstraktas sumažina cukraus skonį, kai jis dedamas į burną, taigi kai kurie juos naudoja kovai su cukraus potraukiais. Iš lapų ekstrakto buvo izoliuoti glikozidai, žinomi kaip Gymnemic rūgštys, kurios pasižymi anti-saldžiais aktyvumais. Tačiau šis poveikis yra trumpalaikis ir trunka tik penkiolika minučių. Gymnema sylvestre ekstraktas šiuo metu naudojamas visuose natūraliuose cukrinio diabeto vaistuose su kitais ingredientais, pvz., Cinamonu, chromu, cinku, biotinu, banaba, gervuogių ir kartaus meliono. „Gymnema“ ekstraktai yra ne tik teigiami, kad pažabotų saldų dantį, bet ir gydo įvairias problemas, pvz., Hiperglikemiją, nutukimą, aukštą cholesterolio kiekį, anemiją ir virškinimą.

„Gymnema Sylvestre“ ekstrakto privalumai
Pagrindinės bioaktyviosios Gymnema sylvestris sudedamosios dalys yra oleanano tipo triterpenoidinių saponinų grupė, žinoma kaip gimnastikos rūgštys. Iš lapų ekstrakto buvo izoliuoti glikozidai, žinomi kaip gimnastikos rūgštys, kurios pasižymi anti-saldžiais aktyvumais. išgauti iš lapų ir šaknų, padeda sumažinti ir subalansuoti cukraus kiekį kraujyje. Unikali gimnastikos rūgšties molekulių forma yra panaši į gliukozės formą, leidžianti užpildyti ląstelių receptorius žarnyne, taip užkertant kelią cukraus molekulių įsisavinimui. Sveikiems suaugusiesiems Gymnema sylvestre manoma, kad padeda sumažinti saldumynų potraukį.
1.Palankiai sumažinkite cukraus kiekį kraujyje
2.Norėdami išvengti cukraus molekulių įsisavinimo
3.Sukelkite potraukį saldus


Pakuotė ir pristatymas


Gymnemic Acid

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos gamintojas gymnema sylvestre ekstraktas 25% -75% gimnastikos rūgšties gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamtos ir GMP gamyklos „Gymnema sylvestre“ ekstrakto gamintojas 25% -75% gimnazijos rūgšties, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį gimnastikos sylvestre ekstrakto gamintojo 25% -75% gimnastikos rūgšties.

Tyrimo