Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

organinis Levandų eterinis aliejus Levandų aliejus

Levandų aliejus
FZBIOTECH levandų aliejus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Levandų aliejaus pagrindinė informacija

Kilmė: Kinija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė
Išvaizda :: Šviesiai geltonas arba bespalvis skystis
Ekstrahavimo metodas: garų distiliavimas
Naudotos augalo dalis: Gėlė
Turinys: 99,9% lakiųjų aliejų
Ekstrahavimo metodas: garų distiliavimas
CAS Nr .: 8000-28-0,97660-01-0
EINECS Nr. 307-508-4


Levandų aliejaus įvedimas

Levandos yra plačios lapų krūmai, kurių šeimos yra Lamiaceae (arba Labiatae) ir Lavandula gentys, dažniausiai violetinės arba violetinės gėlės spygliuose, daugelis rūšių, labai kvapnios, plačiai naudojamos visose parfumerijos šakose. kalkakmeniai, išskyrus L. stoechas, kurie pirmenybę teikia silicio dirvožemiui.
Visi levandų medaus augalai yra labai populiarūs bitėms.
Eterinis levandų arba levandų aliejaus aliejus gaunamas distiliuojant gėlių viršūnes, pilnas tikros levandos ar Lavandula veros. Tai yra šviesiai gelsvai žaliai nuo baltos spalvos skystis, turintis stiprų kvapą, daugiausia sukelia linalolius ir linalilo acetatą. Be to, jis naudojamas kaip parfumerija ir kosmetika, jis naudojamas kaip tirpiklio kopalas ir gintaras tradicinėje lako gamyboje.


Levandų aliejaus funkcija

Infuzija: 0,8–1,5 g džiovintų gėlių (1 šaukštelis 2 šaukšteliai) infuzuojama 150 ml verdančio vandens 5–10 minučių. Imtis, jei reikia, iki 3 kartų per dieną arba prieš miegą.
Tinktūra (1: 5 60% etanolyje). Paimkite 2 ml iki 4 ml, 3 kartus per dieną.
Eterinis aliejus. Paimkite 1-3 lašus per dieną, sumaišę su 1 arbatiniu šaukšteliu. šaukštelis medaus arba deponuojamas ant cukraus kubo. Negalima miegoti prieš miegą.
Įkvėpimas: Įpilkite vasario – balandžio mėn. Be difuzoriaus įpilkite eterinį aliejų dideliame dubenyje verdančio vandens ir įkvėpkite garus, nukreipkite virš dubenį ir padenkite dideliu rankšluosčiu. Pakartokite inhaliacijas kelis kartus per dieną, jei reikia, arba prieš miegą.
Miego ir neramumas
Prieš miegą, apatiniuose dilbiuose ir saulės plexe (pilvo viduryje tarp krūtinkaulio ir bambos) yra 3-5 lašai eterinio aliejaus.
Prieš miegą paimkite šiltą eterinį aliejų iš levandų vonios: į emulsiklį sumaišykite 20–30 lašų eterinio aliejaus (pvz., 1 arbatinis šaukštelis neplautų skystų muilų.) Prieš pridėdami į vonios vandenį.
Spazmai ir raumenų skausmas.
Mes galime paruošti masažo aliejų, atskiedžiant vasario – balandžio mėn. šaukštai argano aliejaus. Švelniai masažuokite pažeistas vietas, kad prasiskverbtumėte.


Levandų aliejaus COA

COA-Lavender Oil

Srauto diagrama

Lavanda Oil.jpg

Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

France Lavender Oil.jpg

Pure Lavender Oil.jpg

ĮmonėXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos levandų aliejaus, levandų eterinių aliejų gamintojų, visiems Jūsų poreikiams geriausia, kaina, organinė, 100% gryna, gamta ir GMP gamyklos levandų aliejus, levandų eterinis aliejus , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelio kiekio levandų aliejų, levandų eterinį aliejų iš mūsų.

Tyrimo