Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

l-arginino nauda sveikatai L-argininas

L-argininas
FZBIOTECH L-argininas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie L-argininą

Spec.: 99% HPLC
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
CAS Nr .: 74-79-3,157-07-3
EINECS Nr .: 200-811-1
Molekulinė formulė: C6H14N4O2
Molekulinė masė: 174,20


L-arginino funkcija

Argininas yra aminorūgštis, kuri yra svarbi organizme dėl kelių priežasčių. Tai vienas iš trijų substratų, sudarančių kreatiną, kuris yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga (trūkumas skatina psichinį atsilikimą) ir yra naudojamas taip pat ir Agmatine, signalizuojančios molekulės organizme. Argininas yra tarpinis karbamido ciklas (su L-ornitinu, L-citrulinu ir arginukcinatu) ir azoto oksido ciklu (su ornitinu ir arginukcinatu), o vietinis ornitinas gamina poliamino struktūras, kurios gali reguliuoti ląstelių funkciją.

L-argininas yra populiarus sportininkų priedas, nes jis yra skirtas padidinti azoto oksido aktyvumą organizme. Deja, šis poveikis atrodo nepatikimas kitiems sveikiems suaugusiesiems. Nors buvo atlikta tyrimų, kuriuose buvo matuojamas padidėjęs azoto oksido poveikis (kraujo tekėjimas), jie yra suporuoti su tyrimais, kurie rodo, kad nėra neto poveikio. Kalbant apie mechanizmą, yra pagrindo manyti, kad šis skirtumas yra iš dalies dėl prastos l-arginino miltelių absorbcijos iš žarnyno, kol jis nepasiekia pastebimo aktyvumo organizme. Panašu, kad baltymų struktūros (pvz., Fermentai), kurioms reikia arginino arba yra kitaip gausios arginino, nekeičiamos.

1.L-alaninas yra pagrindinė VB6 ir L-alaninolio žaliava. Ir tai yra žaliava, skirta susiformuoti amino rūgšties ir geriamojo skysčio.
2.L-alaninas pridedamas prie chemijos prieskonių, gėrimų, organinės rūgšties, vyno ir sūdyto maisto. kuris yra vienas iš svarbiausių priedų
3.L-alaninas palaiko šviežią.


L-arginino COA

COA OF L-Arginine

Pakuotė ir sandėlis

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5 kg / aliuminio folijos maišelis, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)
15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

L-Arginine.jpg


L-Arginine powder.jpg

 

Įmonės vaizdas


Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos l-arginino gamintojų, visiems jums reikia geriausių, kainų, ekologiškų, 100% grynų, gamtos ir GMP gamyklos l-arginino, prašome nedvejodami kreiptis mus. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį l-arginino, l arginino, 74-79-3, l-arginino miltelių, l-arginino hcl, 157-07-3, 200-811-1.

Tyrimo