banneer
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

kadagio uogų aliejaus naudoja Kadagio uogų aliejus

Kadagio uogų aliejus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė kauliukų uogų aliejaus apžvalga

Kilmė: Kinija, Italija
Išvaizda: Bespalvis arba gelsvas skystis
Ekstrahavimo metodas: distiliuojant garais
Naudojama augalo dalis: sėkla ir vaisiai
CAS Nr .: 8012-91-7
Turinys: α-terpineolis, camphene
Kvapas: su specialiomis adatomis rūgštus aštraus aromatas ir aromatinumas


Javų uogų aliejaus įvedimas

Kasagių uoga yra moterų sėklų kūgis, kurį gamina įvairios kadagių rūšys. Tai ne tikroji uoga, bet ir neįprastai mėsinga ir sujungta svarstyklė, kuri suteikia jai odos išvaizdą. Uogos yra žalia, kai jauni, ir subrendę iki violetinės-juodos spalvos per maždaug 18 mėnesių.


Juniper berry oil funkcija

Kadagio uogų eterinis aliejus įskaitomas kaip palaikanti, atkuriama ir tonizuojama pagalba. Jis yra populiarus gydant spuogus, riebiai odai, taip pat dermatitui, raudojančiai egzemai, psoriazei ir užblokuotoms poroms. Manoma, kad tai valymas ir kliringas, ir tai yra naudinga meditacijai.


Srautų diagrama

Juniper Berry Oil.jpg


"Juniper Berry Oil" naudojimas

Kadagio uogų eterinis aliejus yra naudojamas daugelyje pramonės šakų, taip pat skonio alkoholiniams gėrimams, pavyzdžiui, džinui. Kadagys yra amžinai krūmas, labai paplitęs Europoje. Malonus kvapas yra puikus, tačiau kadagio ir jo eterinio aliejaus buvo daug daugiau, nes tai įspūdinga nauda sveikatai

Antiseptikas: kadagio eterinis aliejus praeityje buvo žinomas antiseptikas, o žmonės buvo sužeisti ar karšta karuose ar lengvosios atletikos. Jis netgi buvo naudojamas traumų, kuriuos patiria motina ir vaikas sunkumų metu. Tai veiksmingai apsaugo žaizdas nuo septinio ar išsivystančio stabligės.

Antireumatic: kadagio eterinis aliejus skatina ir gerina kraujo apytaką. Kadagio uogų sėklų aliejus padeda pašalinti toksinus, kaip šlapimo rūgštis, iš organizmo. Abi šios savybės padeda kovoti su negalavimais, tokiais kaip reumatas, artritas, podagra ir inkstų skausmai, kurie yra susiję su netinkama kraujotaka ir toksinų kaupimu organizme. Šis eterinis aliejus taip pat mažina patinimą.

Antispazminis: kadagio eterinis aliejus taip pat veiksmingas beveik visose kramtymo formose, nesvarbu, ar tai yra raumenų, žarnyno, kvėpavimo takų ar bet kokia kita sritis. Kadagio aliejus atsipalaiduoja raumenų mėšlungis ir padeda išgydyti spazminę cholerą. Esant antispazminiui, jis padeda išgydyti daugelį kitų problemų, susijusių su spazmais ar spazmais.


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliukai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25 kg: plastikinis cilindras (30 cm * 26 cm * 42 cm), 180 kg: geležinis būgnas (56 cm 2 x 90 cm)
Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Juniper Berry Oil.jpg

Juniper Berry Oil.jpg


Bendrovė

Juniper Berry Oil.jpg

Juniper Berry Oil.jpgXi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos kadagio uogų aliejaus, kadagio uogų eterinio aliejaus gamintojų, visiems jums geriausius poreikius, kainą, ekologišką, 100% gryną gamtą ir GMP gamyklos kadagio uogų aliejus, kadagių uogų eterinis aliejus, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmenos ir didelės apimties kadagių uogų aliejų, kadagių uogų eterinį aliejų, kadagių aliejų, kadagių eterinį aliejų, organinių kadagių uogų alyvą, 8012-91-7, grynus kadagio uogų alyvą iš mūsų.

Tyrimo

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]