Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

kadagio uogų aliejaus naudoja Kadagio uogų aliejus

Kadagio uogų aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė kadagių uogų aliejaus apsauga

Kilmė: Kinija, Italija
Išvaizda: bespalvis arba šviesiai geltonas skystis
Ekstrahavimo metodas: garų distiliavimas
Naudota augalų dalis: sėkla ir vaisiai
CAS Nr.: 8012-91-7
Turinys: α-terpineolis, kampenas
Kvapas: Su specialiomis adatomis kartaus aštrumo aromato ir kvapo


Juniper Berry Oil pristatymas

Kadagio uoga - tai įvairios kadagių rūšies pagaminta moteriškoji sėklos kūgis. Tai ne tikras uogas, bet ir kūgis su neįprastai mėsingomis ir sujungtomis svarstyklėmis, kurios suteikia jam panašų į uogų išvaizdą. Uogos yra žalios, kai jaunos, ir brandinamos iki raudonos-juodos spalvos per 18 mėnesių.


Kadagių uogų aliejaus funkcija

Juniper Berry eterinis aliejus yra patvirtinamas kaip pagalbinė, atkurianti ir tonizuojanti pagalba. Jis yra populiarus spuogų gydymui ir riebiai odai, taip pat dermatitui, verkiančiai egzemai, psoriazei ir užblokuotoms poroms. Manoma, kad jis yra valomasis ir kliringas, o tai yra gera meditacijai.


Srauto diagrama

Juniper Berry Oil.jpg


Kadagių uogų aliejaus naudojimas

Kadagių uogų eterinis aliejus naudojamas daugelyje pramonės šakų, taip pat aromatizuoti alkoholinius gėrimus, tokius kaip džinas. Kadagys yra visžalis krūmas, kuris yra labai paplitęs Europoje. Malonus kvapas yra puikus, tačiau kadagio ir jo eterinio aliejaus atžvilgiu buvo daug daugiau naudos sveikatai

Antiseptikas: kadagių eterinis aliejus anksčiau buvo gerai žinomas antiseptikas, o su jais buvo gydomi žmonės, kurie buvo sužeisti ar sužeisti karuose ar atletikoje. Ji netgi buvo naudojama tiek motinos, tiek vaiko traumoms sunkių darbų metu. Jis efektyviai apsaugo žaizdas nuo septinių ar vystymosi stabligių.

Antireumatiniai: Kadagių eterinis aliejus skatina ir gerina kraujotaką. Kadagių uogų aliejus taip pat padeda pašalinti organizmo toksinus, tokius kaip šlapimo rūgštis. Abi šios savybės padeda kovoti su negalavimais, pvz., Reumatu, artritu, podagra ir inkstų akmenimis, kurie susiję su netinkamu cirkuliavimu ir toksinų kaupimu organizme. Šis eterinis aliejus taip pat mažina patinimą.

Antispazminis: kadagio eterinis aliejus taip pat yra veiksmingas beveik visoms mėšlungio formoms, nesvarbu, ar jis yra raumenų, žarnyno, kvėpavimo takų, ar bet kokioje kitoje vietoje. Kadagių aliejus atpalaiduoja raumenų spazmus ir padeda išgydyti spazminę cholerą. Būdamas antispazminis, jis padeda išgydyti daugelį kitų problemų, susijusių su spazmai ar spazmai.


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

pure Juniper Berry Oil.jpg

Juniper Berry Oil price.jpg


Įmonė
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos kadagių uogų aliejaus, kadagių uogų eterinių aliejų gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kainų, ekologiškų, 100% grynų, gamtos ir GMP gamyklos kadagio uogų aliejaus, kadagio uogų eterinis aliejus, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninės ir didelio kiekio kadagių uogų aliejaus, kadagio uogų eterinio aliejaus, kadagio aliejaus, kadagio eterinio aliejaus, ekologiško kadagio uogų aliejaus, 8012-91-7, gryno kadagio uogų aliejaus.

Tyrimo