Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

jazminų eterinis aliejus naudojimo Jazminų aliejus

Jazminų aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jasmino aliejaus pagrindinė informacija

Kilmė: Kinija, Egiptas
Ekstraktas: garų distiliavimas
Išvaizda: Raudonas aliejus skystis
Augalų dalis: Gėlė
Turinys: benzilacetatas, jamonas
Kvapo intensyvumas: Vidutinis
CAS Nr .: 8022-96-6


Jazmino aliejaus įvedimas

Mūsų jazmino eterinis aliejus yra išgaunamas iš Jasminum Gradiflora (sinonimas officinale), iš oleaceae šeimos, taip pat žinomas kaip jazminas, jessaminas ir bendras jazminas.
Nors šis eterinis aliejus yra brangus, tai ne tik kvapo kvapas - jis labai atpalaiduoja, pakelia depresiją ir didina pasitikėjimą, palengvina gimdymą, padeda seksualinėms problemoms, ramina kosulį ir tonizuoja, pagerina odos elastingumą ir padeda sumažinti strijų ir randų skaičių.


Jazmino aliejaus funkcija
Jazmino eterinis aliejus turi saldų, egzotišką ir turtingą gėlių kvapą.
Labiau paplitusios rūšys - Jasminum grandiflorum (taip pat žinomas kaip karališkasis jazminas, ispanų ar katalonų jazminas arba jati) taip pat naudojamos eterinių aliejų išgavimui, bet mūsų 25% mišinys gaminamas iš Jasminum officinale.


Srauto diagrama :

Jasmine Oil.jpg


Jazmino aliejaus naudojimas

Tai vertinga priemonė sunkios depresijos atvejais ir ramina nervus, sukuriant pasitikėjimo jausmą, optimizmą ir euforiją, atgaivinant ir atkuriant energiją.
Jazminų aliejus palengvina gimdymą: jis pagreitina gimdymą stiprindamas susitraukimus ir tuo pačiu metu mažindamas skausmą. Jis veiksmingas po gimdymo ir skatina motinos pieną.
Dėl savo raminančio ir raminamojo pobūdžio jazminų aliejus padeda seksualinėms problemoms, pvz., Impotencijai, priešlaikinei ejakuliacijai ir švelnumui.
Jis turi labai naudingą poveikį kvėpavimo sistemai, raminantis dirginantį kosulį ir padedant užkimšti ir laringitui. Be to, jis padeda su raumenų skausmu, patempimais ir standžiais galūnėmis.
Sausos, riebios, sudirgintos ir jautrios odos tonizuojančiosios aliejaus tonai padidina elastingumą ir dažnai naudojami strijų palengvinimui bei randų sumažinimui.


Pristatymas ir saugojimas:

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stipraus šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

pure Jasmine Oil.jpg

Jasmine Oil price.jpg


Įmonė


Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos jazminų aliejaus, jazminų eterinių aliejų gamintojų, visiems Jums reikalingiems geriausiems, kainos, ekologiškiems, 100% gryniems, gamtos ir GMP gamyklos jazminų aliejaus, jazmino eterinio aliejaus. , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį jazminų aliejaus, jazminų eterinio aliejaus iš mūsų.

Tyrimo