Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kas yra frakcionavimo kokosų aliejus

Jan 03, 2019

Kokosų aliejus frakcijų yra 100% natūralus bazinis aliejus, gali iš karto įsisavinti odą, labai tinka masažui ir odos priežiūros aliejus, tekstūros grynas drėkinamasis, gali sukelti odos apsauginių plėvelių sluoksnį ir lygias poras. sausos ar prastos geriausios odos būklės.


Fractionation coconut oil

Frakcija - tai distiliacijos panaudojimas, siekiant pašalinti ilgos grandinės riebalų rūgštis, paliekant vidurinę grandinę ir trumpą riebalų rūgščių grandinę, kad taip pat išspręstos ilgos grandinės riebalų rūgštys, kurias būtų lengva oksiduoti ir nestabili būsena. aliejus yra ilgesnis.Kokoso aliejus pats turi didesnį efektyvumą, turtingą sublina rūgštimi, nervų uždegimo stabilumas yra gana geras.

Ištepus, palikite sklandų satiną, kuris nėra toks riebus kaip ir kiti augaliniai baziniai aliejai. Sutrikimo kokoso aliejus gali būti visiškai integruotas su kitais eteriniais aliejais, bespalvis, skonis, nepalieka alyvos dėmių, nesumažės.

Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas frakcionavimo kokoso aliejus, buvo skirti teikti frakcionavimo kokoso aliejus su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back