Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kas yra kaulų sultinio baltymų milteliai?

Jul 10, 2018

Kaulų sultinys kaip tradicinis mūsų senovės protėvių maistas, jį lengva padaryti namuose. Taigi jis yra populiarus mūsų pačių arba gydant svečius, draugus ir pan.

Dar svarbiau yra tai, kad kaulų sultinio sudėtyje yra maistinių medžiagų, įskaitant želatiną ir gliciną. Šios maistinės medžiagos remia audinius, pirmiausia sutelkdamos dėmesį į žarnyne prisidedančią prie kaulų sultinio reputacijos, kaip veiksmingą ir natūralią visiško maisto ištaisymo priemonę nutekėjusiam žarnynei.

Dėl kolageno, jodo ir anti-senėjimo mineralų (kalcio, fosforo ir magnio), jis taip pat giriamas dėl savo senėjimo savybių, pašalindamas raukšles kiekvieną kartą, kai valgote. Šis skystas auksas taip pat palaiko imuninės sistemos funkciją ir palengvina medžiagų apykaitą, tarp daugelio kitų privilegijų.
Bone Broth Protein Powder.jpg

Dabar mes pristatėme lengvai tirpią miltelių pavidalo kaulų sultinį. Taip, tai yra jautienos kaulų sultinio koncentruotas baltymų milteliai. Jautienos kaulų, iš kurių gautas produktas, sertifikavimas yra ekologiškas, todėl galime garantuoti, kad paruošti milteliai yra be GSE, ne GMO , Nėra hormonų. Tačiau miltelių atveju tai yra 100% grynas natūralus kaulų sultinio ekstraktas, be jokių užpildų. Taip pat mūsų gamykla buvo sertifikuota pagal RVASVT sertifikatą.

Kur pirkti kaulų sultinio baltymų miltelius?
Jums gali tekti giliai suprasti kaulų sultinio baltymų miltelius . Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas kaulų sultinio baltymų, buvo skirti teikti įvairių kaulų sultinio baltymų milteliai su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back