Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kapsaicino miltelių-FZBIOTECH naudojimas

Dec 20, 2018

Kapsaicinas , kaip kenkėjų atstumiantis produktas, buvo naudojamas kaip funkcinis plastikinis granulės ir danga termito, anti-graužikų gamybai, skirta naudoti kabeliuose, požeminiuose pastatuose ir civilinėse baldų gamyboje.

Kapsaicino milteliai yra bendrinis terminas vanilės amido alkaloidams, kurie gamina aštrų skonį Čili pipirų vaisiuose ir turi didelį dirginimą daugeliui organizmų ir žmonių.
Natūralūs kapsaicino milteliai, skirti baltiems arba gelsviems adatos tipo kristalams, bendras kapsaicino kiekis produkte 95%, pagal jo turinį, yra suskirstyti į: apie 60% kapsaiciną, du vandenilio kapsaicinus apie 30%, du kapsaicino kiekius apie 7%, antrakursis vandenilio kapsaicinas apie 1%, didelis kapsaicinas apie 1%.

Capsaicin powder

Kapsaicino miltelių naudojimas
Kapsaicino milteliai turi stiprų analgetinį ir priešuždegiminį poveikį. Nacionalinė aplinkos apsaugos agentūra (EPA) patvirtino, kad nebuvo nustatyta jokių įrodymų, kad kapsaicinas yra kenksmingas žmonėms. Daugiausia naudojami vienpusių ar sudėtinių tepalų gamybai ir kitiems preparatams, plačiai naudojamiems artrito, raumenų skausmo, nugaros skausmo, krūtinės ir herpes zoster gydymui po likusios neuralgijos ir kitų ligų.
Jūriniuose laivuose plačiai naudojamas jūrinių laivų netoksinis biologinis antisauginis dažai, pagaminti iš kapsaicino, kad būtų užkirstas kelias jūros gyvybei, kad būtų užkirstas kelias jūros gyvybei ir užtikrintas įprastas laivų plaukimas jūroje.
Kapsaicinas, kaip kenkėjų atstumiantis produktas, buvo naudojamas kaip funkcinis plastikinis granulės ir danga termito, anti-graužikų gamybai, skirta naudoti kabeliuose, požeminiuose pastatuose ir civilinėse baldų gamyboje.

Kur įsigyti kapsaicino miltelių?
Jums gali tekti giliai suprasti kapsaicino miltelius. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas Capsaicin, buvo skirti teikti įvairių kapsaicino su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back