Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Hemės geležies privalumai ir taikymas

Oct 10, 2018

Heme geležis yra raudonas pigmentas aukštesniųjų žinduolių kraujyje ir raumenyje. Jis susideda iš porfirino ir geležies molekulės.Ir tai biologinis geležis, kuri gali būti tiesiogiai absorbuojama žarnyno gleivinės ląstelėse be jokio virškinimo trakto dirginimo, bet geras biologinis prieinamumas (absorbcijos greitis 15% -25%). Pastaraisiais metais greito geležies panaudojimas maisto ir medicinos srityje sparčiai progresavo, nes hemo geležies absorbcija žarnyne yra daug didesnė nei geležies geležies. Pavyzdžiui, tokiose šalyse kaip Japonija ir Jungtinės Valstijos, jis buvo plačiai naudojamas kaip maisto mitybos stipriklis.

Heme Iron

Privalumai ir taikymas
1.Anti-anemijos efektas
Heme geležis turi gerą poveikį kaulų čiulpų kraujodaros skatinimui ir hemolizinės bei hemoraginės anemijos gydymui gyvūnams. Tai pats idealiausias ir gerai žinomas anti-anemijos vaistas. anemija, nustatyta, kad padidinus hemoglobino kiekį kraujyje (6,0 mg / d) moterų, turinčių anemiją, gali padidėti geležies mitybos būklė ir veiksmingai užkirsti kelią anemijai, kurią sukelia geležies trūkumas. eritrocitų kiekis padidėjo eksperimentinėje grupėje po geležies vartojimo, tai rodo, kad organizmo kraujodaros funkcija atsigauna. Nuo anemijos atkūrimo laipsnio eksperimentinėje grupėje Hb lygis buvo gerokai padidintas per mėnesį, o Hb lygis buvo dar padidintas iki 11,56 g / dL per antrąjį eksperimento mėnesį, o PCV taip pat žymiai padidėjo. Eksperimento pabaigoje kontrolinės grupės Hb šiek tiek padidėjo, bet buvo gerokai mažesnė už bandymo grupę. Rezultatai rodo, kad žmogus turi gerą hemorūgšties biologinį prieinamumą, kurį abipusiai patvirtina eksperimentai. Anti-anemijos poveikis ir hemo geležies biologinis prieinamumas buvo ištirtas žiurkės hemoglobino regeneravimo eksperimentu parodė, kad geležies geležis turi gerą anti-anemijos poveikį. Hemo geležies absorbcijos greitis yra didesnis, o tai akivaizdžiai pranašesnis už neorganinį geležį, pvz., FeSO4, ir gyvūnų baltymų skilimo produktai gali paskatinti jo įsisavinimą.

2.Biologinė funkcija
Heme geležis palaiko įvairias fiziologines geležies funkcijas:
1) dalyvauja deguonies transportavimo, mainų ir audinių kvėpavimo procesuose;
2) dalyvauja raudonųjų kraujo kūnelių formavime ir brendimui, o kartu su porfirinu kaulų čiulpų kraujo audiniuose sukurs Hemin, kuris savo ruožtu sintezuoja hemoglobiną su globinu;
3) Kaip geležį turinčių fermentų komponentas, geležis atlieka svarbų vaidmenį, pavyzdžiui, geležies kaip katalazės komponento, kuris skatina vandenilio peroksido pašalinimą organizme ir sveikatos stiprintoju;
4) Geležis taip pat dalyvauja kitose svarbiose kūno funkcijose, pavyzdžiui, katalizuoja β-karotino konversiją į vitaminą A, skatina antikūnų gamybą organizme, narkotikų detoksikaciją kepenyse ir lipidų transportavimą kraujyje.

Kur įsigyti Heme geležies miltelius?
Jums gali būti gilus geležies suvokimas. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas Heme geležies, buvo skirti teikti įvairių Heme geležies milteliai su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back