Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kanapių baltymų maistiniai ingredientai

Jul 18, 2018

Kanapių sėklų branduolys yra turtingos maistinės medžiagos, daugiausia turinčios baltymų 20,49% ~ 37,60%, o aliejus - 28,53% ~ 51,06%; Taip pat yra 10,77% maistinių skaidulų ~ 38,16%; Kaip ir žmogaus organizmui reikalingi vitaminai ir mikroelementai. Geležies ir cinko kiekis ir proporcija kanapių sėklose labiausiai tinka žmogaus kūno poreikiams. Dar svarbiau, kad kanapių sėklos taip pat yra turtingos amino rūgštimis ir riebalų rūgštimis, o jo sudėties santykis yra pagrįstas, todėl šiandien ji yra idealiausia maisto maistinė medžiaga.
Hemp seed protein.jpg

Kanapių sėklos yra aukščiausias baltymas, kurio baltymų kiekis yra 20–25%. Iš kanapių sėklų baltymų 65% yra edestinas ir 35% - albuminas. Gama-globulinas turi rūgščių subvienetų, o baziniai vienetai egzistuoja tik kanapių sėklose. Tai gana ne fosforinis, lengvai virškinamas.

Kanapių sėklų baltyme yra rūšių aminorūgščių, įskaitant 8 būtinas aminorūgštis, o jo turinys yra didelis, pagrįstas ir subalansuotas, atitinka „aukštos kokybės pilno baltymo“ reikalavimus. Palyginti su būtinomis ikimokyklinio amžiaus vaikų (2–5 metų amžiaus), kurias rekomendavo Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO), Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) 1985 m. baltymų yra nepakankamas. Todėl svarbiausios kanapių sėklų baltymo aminorūgštys gali geriau patenkinti 2-5 metų vaikų augimo ir vystymosi poreikius.

Be to, kanapių sėklų baltymai gali tiekti visas žmogaus organizmui reikalingas valgomasis aminorūgštis, kurios visiškai atitinka žmogaus kūno plazmos komponentų (albumino ir globulino) poreikius, kurie yra būtini norint išlaikyti žmonių sveikatą. svarbu vaikų augimui, Vakarų šalyse žmonės visada prideda jį prie daugelio funkcinių maisto produktų, ypač argininas gali užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms. Kanapių sėklų baltyme taip pat yra metionino ir cisteino, kurie yra būtini sintetazei. Taip pat tai labai svarbu žmogaus skeleto raumenų metabolizmui ir dideliam BCAA kiekiui (L-leucinui, izoleucinui ir valinui), kurie taip pat yra svarbūs kūno remontui ir augimui. nesukelia kliūčių baltymų absorbcijai; neturi pupelių oligosacharidų, todėl nesukelia pūtimo ir pykinimo; jame nėra jokių žinomų alergenų, todėl daugumai žmonių tinka vartoti. Įrodyta, kad hidrolizės kanapių sėklų baltymas taip pat turi antioksidantų funkciją.

Kur įsigyti kanapių baltymų?
Jums gali tekti giliai suprasti kanapių baltymą. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas kanapių baltymų milteliai, buvo skirti teikti įvairių kanapių baltymų su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back