Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Nauja maisto dažymas ir sveiko maisto žaliavos Phycocyanin milteliai

May 25, 2018

Phycocyaninretai pigmento baltymas išgaunamas iš spirulina (žaliai žydras dumblių).

Jis yra vandenyje tirpių pigmentų, netoksiškas, švarus, mielas valyti.  Ne tik ryškių spalvų, tačiau savaime yra maistingas baltymų, amino rūgščių sudėtis asortimentą, didelį kiekį amino rūgščių. Gali pagerinti imunitetą, išlaikyti visą gyvybingumą, atsispirti radiacijos, stiprinti metabolizmą, toksino ir pan.  Taigi, tai ryškiai vadinama "maisto deimantą" maisto ekspertai. Populiarus puikus natūralaus maisto dažymas, geras sveiko maisto ir kosmetikos priedas.Phycocyaninyra būdinga šviesiai mėlyna spalva, sugeria oranžinė ir raudona šviesa, ypač – 620 nm (atsižvelgdami į konkrečius tai), ir išmeta fluorescencijos esant maždaug 650 nm (taip pat priklausomai nuo to, kokio tipo jis yra).


Phycocyanin.jpgAllophycocyanin sugeria ir skleidžia ne ilgesnės bangos negu phycocyanin C arba phycocyanin R. Phycocyanins randama melsvadumblių (taip pat vadinamas žaliai žydras dumblių). Phycobiliproteins turi fluorescencinės savybių, kurios naudojamos imunofermentinė analizė rinkiniai. Produkto phycocyanin, pagamintas Aphanizomenon flos-aquae ir Spirulina, pvz yra naudojamas maisto produktų ir gėrimų pramonėje kaip natūralios spalvos agentas 'Lina Blue' arba "EXBERRY atspalvio mėlyna" ir randamas saldumynų ir ledų. Be to, fluorescencinį detektorių phycocyanin pigmentų vandens mėginiuose yra naudingas būdas stebėti melsvadumblių biomasės.

Phycocyanindalijasi bendra struktūrinių tema su visų phycobiliproteins. Struktūra prasideda phycobiliprotein monomerai, kurių heterodimers sudaro α ir β padaliniuose, o jų atitinkamų chromophores susiję per thioether obligacijų surinkimas.


Kur įsigyti Phycocyanin milteliai?

Turite įsigilinimas į Phycocyanin. Naujasis Delis Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd, kaip profesinės Kinija Phycocyanin, tiekėjas pradėjo skirti teikti įvairias Phycocyanin milteliai su palankios kainos. Galite siųsti el. laiškąsales@fengzusw.comtiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiavimo, nemokamų pavyzdžių yra prieinama. Mes tikimės jūsų užklausą.
Back