Banner
Namuose > Žinios > Turinys

„Ectoin“ miltelių funkcija iš FZBIOTECH

Oct 29, 2018

Ectoin yra mažos molekulinės aminorūgšties darinys, ekstrahuotas iš ekstremalių mikroorganizmų, naudojant bio fermentacijos technologiją. Jis yra veiklioji medžiaga, pasižyminti daugybe ląstelių apsaugos efektų. Veiksmų mechanizmas yra paprastas, bet poveikis yra labai galingas. Jis apsaugo odos ląsteles nuo bet kokių žalos veiksnių, tokių kaip laisvieji radikalai, UV, kietosios dalelės / tarša, aukšta temperatūra, peršalimas ir pan., Išlaikyti odą ilgai sveiką, drėkina ir apsaugo nuo uždegimo.

Ectoin funkcija:

1.Greitinimas
„Ectoin“ yra atsakingas už tai, kad didelės halofilinės bakterijos neišdžiūtų, kad būtų užsikrėtusios didelėje druskos aplinkoje. Tai svarbi medžiaga, palaikanti osmosinio slėgio pusiausvyrą, unikalus molekulinė struktūra leidžia stipriai sugebėti kompleksuoti vandens molekules, iš esmės viena ectoin molekulė gali sudėlioti nuo keturių iki penkių vandens molekulių, kurios struktūrizuoja laisvą vandenį ląstelėse. , ectoin gali nuolat gerinti odos drėkinamąją galią, o odos drėkinamasis pajėgumas nesumažės iš karto po to, kai jį sustabdys. Odos drėkinamasis pajėgumas dar vieną savaitę yra aukštesnis už kontrolinės grupės gebėjimą.

2. Remontas
Remiantis ataskaitomis, ectoin gali veiksmingai pagerinti odos ląstelių imuninę apsaugą, padidinti ląstelių atstatymo gebėjimą ir veiksmingai padaryti odą nuo invazijos į mikroorganizmus ir alergenus. Eksperimentai rodo, kad ectoin gali apsaugoti nuo odos pažeidimų ir ištaisyti DNR žalą, kurią sukelia ultravioletiniai spinduliai.Ectoin pritraukė daug daugiau dėmesio, nes ląstelių taisymo priedas ir pridedamas prie kosmetikos prie senėjimo, nes dėl to gali sumažėti įvairūs spaudimai ant odos: UV pažeidimai, odos senėjimas, kurį sukelia sausa aplinka, odos pablogėjimas, kurį sukelia paviršinio aktyvumo medžiagos ir kt.

Kur įsigyti Ectoin miltelius?
Jums gali tekti giliai suprasti Ectoin. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas Ectoin, buvo skirti teikti įvairių Ectoin milteliai su palankiomis kainomis. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai dėl konkurencingos kainos ir profesinių žinių. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back