Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Maisto plėtra ir kanapių sėklų baltymų panaudojimas

Aug 02, 2018

Kanapių sėklų branduolys yra turtingos maistinės medžiagos, daugiausia turinčios baltymų 20,49% ~ 37,60%, o aliejus - 28,53% ~ 51,06%; Taip pat yra 10,77% maistinių skaidulų ~ 38,16%; Kaip ir žmogaus organizmui reikalingi vitaminai ir mikroelementai. Geležies ir cinko kiekis ir proporcija kanapių sėklose labiausiai tinka žmogaus kūno poreikiams. Dar svarbiau, kad kanapių sėklos taip pat yra turtingos amino rūgštimis ir riebalų rūgštimis, o jo sudėties santykis yra pagrįstas, todėl šiandien ji yra idealiausia maisto maistinė medžiaga.

Hemp protein powder.jpg

1.Dietiniai papildai

Kanapių sėklų baltymai yra aukštos kokybės sveikas baltymas. Viena vertus, skystųjų kanapių baltymų milteliai yra gaminami kaip didelio baltymo maistinės medžiagos, pagamintos iš pusryčių baltymų miltelių ir kūdikių mišinio baltymų miltelių. Kita vertus, kanapės yra atskiriamos baltymų ir baltymų peptidams, kurie yra gaminami į sveikatos priežiūros produktus arba baltymų priedus, pridedami prie maisto produktų, tokių kaip ledai, gėrimai ir grūdai.

2.Padidinti baltymų kiekį maiste
Kanapių sėklų baltymas gali būti pridedamas prie tam tikrų maisto produktų, turinčių mažą baltymų kiekį, kad pagerintų savo maistinę struktūrą. Pavyzdžiui, pridedant atitinkamą kiekį kanapių sėklų baltymų miltelių suspaustiems sausainiams, kurie gali gauti kanapių sėklų suspaustą maistą su protinga mityba. Tai gali žymiai skatinti žmogaus augimą ir tai nėra toksinis ir šalutinis poveikis.

3.Savinant treniruotės maistą ir gėrimus
Kanapių sėklų baltymai yra taikomi kultūrizmo papildams (baltymų strypams ir tt), sumaišant su kitais gyvūniniais ir augaliniais proteinais, kurie gali padidinti sportininkų raumenų jėgą ir ištvermę. Tuo tarpu kanapių sėklų baltymų peptidas yra lengvai virškinamas ir greitai įsisavinamas, kai jis pridedamas prie sporto gėrimų.Todėl jis gali greitai papildyti sportininkų energiją ir pagerinti jų našumą.

4.Maisto priedai
Kanapių sėklų baltymų kanapių antioksidantų peptidų ekstraktai turi gerą antioksidacinį poveikį. Kaip maisto papildas ir maisto produktų ir gėrimų priedas bus daug saugesni antioksidantai maisto srityje.

Kur įsigyti kanapių baltymų?
Jums gali tekti giliai suprasti kanapių baltymą. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas kanapių baltymų milteliai, buvo skirti teikti įvairių kanapių baltymų su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back