Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Superoksido dismutazės (SOD) panaudojimas

Sep 15, 2018

Superoksido dismutazė, vadinama sod, yra naujo tipo fermentų preparatas. Ji labai plati biologiniame pasaulyje, beveik nuo gyvūnų iki augalų, net iš žmonių į vienaląsčius organizmus, egzistuoja. Sodas yra laikomas magiškiausiu gyvybės moksle ir žmogaus kūno švaistykloje.
Sodas yra natūralus deguonies laisvųjų radikalų priešas, tai yra pirmasis deguonies laisvųjų radikalų žudikas organizme, yra gyvybės sveikata.

SOD programa
1.Medicinos : Daugiausia dėmesio skiriama pacientams, sergantiems uždegimine liga, ypač gydant reumatoidinį artritą, lėtinį artritą, miokardo infarktą, širdies ir kraujagyslių ligas, vėžiu sergančius pacientus ir uždegiminių ligų pacientų gydymą;
2.Kaip biocheminis fermentų preparatas, plačiai naudojamas klinikiniuose ir moksliniuose tyrimuose, turi stiprų anti-senėjimo, priešnavikinį, reguliuojantį žmogaus endokrininės sistemos vaidmenį.
3.Kosmetika : Gali būti pridėta kosmetikos gaminiuose, turinčiose puikias antioksidacines ir antikorozines savybes.
4.Naudojama kaip sveikatingumo maistas, gėrimai, pvz., Cukranendrių cukrus, skystas geriamasis skystis, alaus daryklos ir pan. Gėrimo, gėrimų, saldainių, konditerijos gaminių ir kitų maisto produktų pridėjimas gali pratęsti galiojimo laiką ir reguliuoti žmogaus organizmo endokrininę sistemą su atsparumu korozijai.

Kur įsigyti superoksido dismutazės miltelius?
Gali būti gilus supratimas apie superoksido dismutazę. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas Superoxide dismutase, buvo skirti teikti įvairių Superoxide dismutase milteliai su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back