Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Phycocyanin miltelių naudojimas

Aug 15, 2018

Phycocyanin yra tam tikros rūšies tamsios spalvos milteliai, išskirti iš Spirulina.Ji daugiausia egzistuoja cianobakterijų, raudonųjų dumblių ir paslėptų dumblių. Šiuo metu galime suteikti E18 ir E25 Phycocyanin. Tai ne tik baltymų rūšis, bet ir puikus natūralus valgomasis pigmentas, o tai yra geros sveikatos maisto žaliavos.

Phycocyanin Powder.jpg

Phycocyanin yra plačiai naudojamas taip:
1.Natūralus maisto dažymas: tai vandenyje tirpus pigmentas, netoksiškas, ametis, skaidrus ir mielas, gali būti naudojamas kaip maisto dažiklis, kosmetikos priedai.
2.Medicinos ir sveikatos maisto: Jis skatina eritrocitų kolonijų susidarymą, panašų į eritropoetiną (EPO). Kai kurios šalys sėkmingai sukūrė įvairius Phycocyanin kompleksinius vaistus, Japonijos sveikatos institutas AIDS jau turi fycocianino gali pagerinti anemiją, pagerinti hemoglobino ataskaitos sėkmė.
1982 m. Lijima ir kitos pelės ištyrė geriamąjį Phycocyanin, kad pagerintų pelių, švirkščiamų kepenų navikų ląstelėmis, išgyvenamumą, o eksperimentinė pelių limfocitų aktyvumo grupė yra gerokai didesnė už kontrolę, jie mano, kad baltymas skatino imunitetą ir antioksidaciją -disease Function.1986 „Harvard“ ligoninė Jungtinėse Valstijose „Schwartz“ ir „Shklar“ rado „Spirulina“ dumblių mėlyną baltymą slopina kai kurias vėžio ląsteles.
3. Specialūs biologinių, cheminių ir citologinių eksperimentų reagentai yc Fococianinas gali būti naudojamas kaip kai kurių fotodinaminių tyrimų reagentų biologinis, citologinis.

Kur įsigyti Phycocyanin miltelių?
Jums gali tekti giliai suprasti Phycocyanin. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas Phycocyanin, buvo skirti teikti įvairių Phycocyanin milteliai su palankiomis kainomis. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back