Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Taikymo Oyster milteliai iš FZBIOTECH

Dec 27, 2018

Austrių miltelių yra pagamintas iš austrių mėsos kaip pagrindinės žaliavos, kuri yra gera jūrų šaltinis produkto iškasamas specialią įrangą. Austrių mėsos milteliai gausu taurino, glikogeno ir fiziologiškai aktyvių medžiagų iš jūros gyvūnų, taip pat amino rūgščių, cinko, geležies, vario, jodo, seleno ir kitų mikroelementų naudingas žmogaus organizmui.

Oyster meat powder

Austrių mėsa yra vienas iš maisto produktų, kad richful, cinko. Cinkas yra mikroelementas žmogaus organizme, kad jo turinys yra tik antra, geležies. Ji vaidina svarbų vaidmenį lytinį brendimą, lytinės funkcijos ir lytinių ląstelių augimą. Remiantis tyrimais, baltymų kiekis sudžiūvęs austrių mėsos į 45 – 57 % 7 % - 11 % riebalų, 19 % ~ 38 % kepenų cukraus; Tuo tarpu austrių mėsos milteliai taip pat yra atitinkama dalis magnio (cinko: magnio = 2:1), Taurinas ir kitų aktyvių ingredients.Compared su gryno cinko papildas, austrių esmė turi akivaizdžių pranašumų, tokių kaip įvairių maistinių medžiagų, veikliųjų medžiagų natūralizacijos ir mityba subalansuota.

Kur įsigyti Oyster milteliai?
Turite įsigilinimas į austrių mėsos milteliai. Naujasis Delis Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd, Kinija profesinės tiekėjas ir austrių milteliai, pradėjo skirti teikti įvairias Oyster mėsos milteliai su palankios kainos. Galite siųsti el. laiškąsales@fengzusw.comtiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiavimo, nemokamų pavyzdžių yra prieinama. Mes tikimės jūsų užklausą.

Back