Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Taikant γ amino sviesto rūgšties (GASR)

Nov 20, 2018

Γ amino sviesto rūgšties(GASR) yra svarbus slopinantis neuromediatorius centrinėje nervų sistemoje. Tai natūraliai baltymų sudarančių amino rūgštis. Tai yra labai svarbu fiziologines funkcijas. Pvz., ji gali skatinti smegenų aktyvinimo ir smegenų didinimo, kovos su epilepsija, pagerinti miego kokybę, odos grožio & minkštinamasis, atitolinti smegenų senėjimo, gali papildyti žmogaus slopinantis neuromediatorius, sumažinti kraujospūdį, skatina inkstų funkcija gerinimo ir apsaugos. Jis slopina kepenų suriebėjimas ir nutukimo, aktyvuoja kepenų funkciją. Papildas pėdsakų gama amino sviesto rūgšties kasdien yra naudingas širdies ir smegenų kraujo spaudimas reljefo, gali skatinti pusiausvyrą amino rūgščių metabolizmo žmogaus organizme ir reguliuoja imuninės sistemos funkciją.

Γ aminosviesto rūgšties yra stiprus neuroinhibitory amino rūgštis su fiziologinio poveikio ir sedacija, hipnozė, slopinanti ir kraujospūdį. Tai slopinantis neuromediatorius, kuri gali slopina gyvūnų aktyvumą ir sumažina energijos sąnaudas. Amino sviesto rūgštis veikia GASR receptorių gyvūnų ląstelėse. GASR receptorių yra chlorido kanalo. GABA slopina arba jaudinantį poveikį elgesys priklauso nuo chlorido jonų koncentraciją ir už jos ribų ląstelių membranos. Kai GASR receptorių yra įjungta, ji bus galima daryti chlorido jonų kanalą atvirą ir tada gali padidinti pralaidumą, ląstelių membranos, chlorido jonų, sukeliančių chlorido jonų srautas į nervines ląsteles, sukelti hyperpolarization ląstelių membranos, slopindamas nervinių ląstelių neuronų aktyvinimą, Taigi mažina gyvūnų judėjimas.

Pasiekti augimą skatinančių tikslais mažinant gyvūnų sumažinti energijos expenditure.γ-amino sviesto rūgšties be sąmonės judėjimo, gali padidėti augimo greitis ir pašaro suvartojimas skatinant sekrecija skrandžio sulčių ir augimo hormonų; ji taip pat gali skatinti gyvūnų šėrimo centrą, taip didinant pašarų suvartojimą.

Back