Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Redukuoto glutationo miltelių aplikacija

Dec 12, 2018

Sumažintas glutationas (GSH) susideda iš glutamo rūgšties, cisteino ir glicino. Jis egzistuoja beveik visose kūno ląstelėse. Glutationas gali padėti palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją ir turi antioksidacinę bei integruotą detoksikacijos funkciją. Cisteino tiolio grupė yra jos aktyvi grupė, kurią lengva sujungti su tam tikrais vaistais, toksinais ir pan. integracijos detoksikacija. Glutationas pasižymi plataus spektro detoksikacijos poveikiu ne tik vaistams, bet ir funkciniams maisto produktams. Jis plačiai naudojamas funkciniuose maisto produktuose, pvz., Anti-senėjimo, imuninės sistemos stiprinimo ir priešnavikiniuose.
glutathione reduced powder

Išsivysčiusiose šalyse, pvz., Europoje, Amerikoje ir Japonijoje, buvo labai populiarus naudoti glutationą kaip funkcionalų maistą kaip bioaktyvų stiprintuvą.

Jis yra lygiavertis vitamino C, jei pridedama sumažinto glutationo miltelių į jogurtą ir kūdikių maistą, kuris gali stabilizuotis, jis gali užkirsti kelią vaisių rudinimui Kai įdėta į konservuotus vaisius dėl glutationo, tai padeda išvengti pigmentacijos; taip pat stiprina aminorūgštį dėl glikopeptido redokso savybių. Pridedant glutationo į makaronų produktus; Pridedant prie duonos žaliavos, glutationas gali sutrumpinti gamybos proceso maišymo laiką.

Glutationo milteliai taip pat puikiai tinka naudoti aromatizuotuose maisto produktuose. Buvo pranešta, kad glutationas turi stiprią mėsos skonį, kai jis yra kartu su L-glutamo rūgšties natrio ir nukleorūgšties skonio medžiaga arba mišiniu, pridedant glutationą į žuvų pyragą, galima slopinti nukleino rūgštį ir sustiprinti skonį bei skonį. sūris ir kiti maisto produktai.

Be to, glutationo milteliai gali būti naudojami kitų funkcinių maisto produktų, kaip gėrimų, konditerijos gaminių, pieno produktų, makaronų, fermentuotų maisto produktų ir specialių grupių (pvz., Nėščioms moterims, kūdikiams ir vaikams), gamybai. Pacientas ir tt) suprojektavo burnos sveikatą ir pan.

Dėl tokių veiksnių kaip mitybos struktūra, amžius, streso būklė ir kiti veiksniai, sumažėjęs glutationo kiekis žmogaus organizme gali sukelti priešlaikinį senėjimą ir sukelti ligą. Todėl būtina gauti glutationą iš išorinio pasaulio, ir jis žadės plėtoti funkcinius maisto produktus, aktyviai veikiant glutationą.

Kur įsigyti sumažintą glutationo miltelių kiekį?
Gali būti gilus glutationo miltelių supratimas. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co, Ltd, kaip Kinijos profesionalus tiekėjas sumažintas glutationas, buvo skirti teikti įvairių sumažintų glutationo milteliai su palankia kaina. Jūs galite siųsti el. Laišką adresu sales@fengzusw.com tiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiaujant galima gauti nemokamus pavyzdžius. Mes laukiame jūsų užklausos.

Back