Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Žemės ūkio paraišką 5-aminolevulino rūgšties hidrochloridas (5-ALR HCL)

Nov 06, 2018

5-aminolevulino rūgšties hidrochloridastaip pat žinomas 5-ALR Hcl, 5-ALR yra endogeninė medžiaga organizmų, ir gyvūnų hemo ir augalų chlorofilo biosintezės medžiaga pirmtakas. Šiuo metu 5-ALR stabilumui nėra didelė, paprastai druskos rūgšties druskos formoje. Kaip naujo tipo šviesos aktyvuotų pesticidų su aukštos aplinkos suderinamumo ir selektyvumą, ji yra plačiai naudojamas žemės ūkio srityje.

Augalų augimo reguliatorius:
Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad 5-ALR hcl turi šį poveikį:
Reguliuoti chlorofilo sintezė, pagerinti stabilumą ir chlorofilo ⅱ, pagerinti fotosintezės efektyvumas, skatina fotosintezę, skatina augalų audinių diferenciacija, slopinti kvėpavimą tamsoje, išplėsti į stomatal ir kiti pagrindiniai fiziologinės veiklos. Taigi, tai nėra tiesiog biologinių medžiagų apykaitos tarpinis produktas, bet taip pat dalyvauja reglamento procese augalų augimą ir vystymąsi, turi panašius fiziologinio aktyvumo augalų hormonai, ji gali būti naudojama kaip augalų augimo reguliatorius, žemės ūkio gamybos.

Aplinkai insekticidai:
Herbicidai, pagamintas naudojant 5-ALR hcl gali piktžoles šluotelės pavidalo žiedynuose, o yra nekenksmingas augalams, pvz., grūdai, kviečių ir miežių, kuris priklauso vienskilčiai ir selektyvus piktžolių kontrolės poveikio. Yra du būdai, kuriais tai veikia. GLUTR genų ekspresiją ir neleidžia sintezės, kad augalas galiausiai miršta 5-ALR trūksta 5-ALR hcl. 5-ALR sintezė – žinduolių netekėtų C5 modelis, todėl tokių herbicidų naudojimas nekenkia žmogaus organizmui.
Ji atleisti 5-ALR sintezės reguliavimo mechanizmo, skatinti 5-ALR sintezę, tokių kaip acifluorferr metil gali slopinti hemo augaluose, sintezę, taip, kad 5-ALR ir porfirino junginių kaupimąsi, sukeltas peroksido reakcija šviesos. Bet kadangi 5-ALR hcl rinkos kaina yra didesnė, ir jai reikia aukštos kokybės koncentracijos herbicidui, tai yra labai brangu ir sudėtinga taikyti tiesiogiai.

Insekticidas:
Tai gali sukelti įvairių vabzdžių kenkėjų Musca domestica, tarakonai ir biocheminių medžiagų apykaitos disbalanso, taip, kad vabzdžių spazmas ir net mirtį, taip pat 5-ALR kaip pagrindinis ingredientas Jinyuan rajone porfirino pesticidų poveikio tyrimas Taiyuan, Kinijos ryžių saldžiavaisio, 7d grupėje vyrų vabzdžių, visi mirė, o kontrolinės grupės vyrų žuvo maždaug pusė, jokio reikšmingo skirtumo skaičius moterų mirčių mažomis koncentracijomis.
Principas: 5-ALR aktyvinimas gali gaminti reaktyviosios deguonies. Augalų fotosintezės proceso arba cheminės sintezės būdu sukelia kenkėjų padaryti saulės spindulių į radiacijos insekticidais ir vabzdžių šalinimas. Šis tyrimas rodo, kad jis yra nekenksmingas natūrali medžiaga su biologinio skilimo, ir nesukelia jokių vabzdžių atsparumo.

Kur įsigyti 5-ALR hcl milteliai?
Turite įsigilinimas į 5-ALR hcl. Naujasis Delis Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd, kaip profesinės Kinija 5-ALR hcl, tiekėjas pradėjo skirti teikti įvairias 5-ALR hcl milteliai su palankios kainos. Galite siųsti el. laiškąsales@fengzusw.comtiesiogiai už konkurencingą kainą ir profesines žinias. Ilgą laiką bendradarbiavimo, nemokamų pavyzdžių yra prieinama. Mes tikimės jūsų užklausą.

Back