Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

hialurono rūgšties odos Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis
Hialurono rūgšties COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie hialurono rūgšties miltelius

Kitas pavadinimas: hialurono rūgšties injekcija, injekciniai hialurono rūgšties milteliai

Grynumas: 99% HPLC
Išvaizda: balti kristalai arba kristaliniai milteliai
CAS Nr .: 9004-61-9
EINECS Nr .: 232-678-0
Molekulinė formulė: C28H44N2O23
Molekulinė masė: 776.6486
Šaltinis: fermentuota
Įvertinimas: kosmetikos / maisto / I njection


Hialurono rūgšties miltelių funkcija

1. Hialurono rūgšties milteliai gali padidinti odos elastingumą, atidėti odos senėjimą.
2. Hialurono rūgšties milteliai gali skatinti epidermio ląstelių proliferaciją ir diferencijavimą, deguonies laisvųjų radikalų pašalinimą.
3. Hialurono rūgšties milteliai. Gali užkirsti kelią odos pažeidimui ir jį atstatyti. Hialurono rūgšties vandeninis tirpalas yra labai klampus.
4. Hialurono rūgšties milteliai. Gali sukelti vandens fazės sulėtėjimą, o po to, kai aliejinės fazės emulsiklis yra išskirtinis, jis stabiliai emulsuoja. Hialalono rūgštis yra vienas iš geriausių natūralių kosmetikos aukštos kokybės kosmetikos drėkinimo ingredientų, geras suderinamumas.
5. Hialurono rūgšties milteliai Galima pridėti prie beveik bet kokios kosmetikos grožio, kremo, losjono, losjono, esencijos, valiklių, vonios, plovimo plaukų, samanų, plėtimosi, lūpų ir kitų kosmetikos priemonių, kurių bendras kiekis yra 0,05-0,5%.


Naudojimas hialurono rūgšties miltelių

Maisto papildai:

Hialuronanas peroraliniu būdu po skilimo absorbcijos sustiprina in vivo hialuronano sintezę pirmtaku, sukelia odos ir kitos organizacijos hialuronano kiekio padidėjimą, todėl odai gali padidėti vandens susilaikymas, didelis elastingumas, sumažėja raukšlių.

 

Medicinos programos:

Hialuronanas gali būti naudojamas akių operacijoms, tokioms kaip ragenos transplantacija, kataraktos operacija, glaukomos chirurgija ir tinklainės atskyrimo operacija. Hialuronanas taip pat gali būti naudojamas kelio osteoartrito gydymui. Jie įvedami kaip injekcijos kursas į kelio sąnarį, kuris, kaip manoma, papildo junginio skysčio klampumą, taip sutepiant sąnarį, sušvelnindamas sąnarį ir sukeldamas analgezinį poveikį. Hialuronanas taip pat buvo naudojamas biologinių pastoliai, skirti žaizdoms gydyti. Šie pastoliai paprastai turi baltymų, tokių kaip

fibronektinas, prijungtas prie hialuronano, kad palengvintų ląstelių migraciją į žaizdą. Hialuronanas taip pat naudojamas klijiniuose produktuose, kurie plačiai naudojami dubens ir pilvo operacijose, siekiant išvengti pooperacinių sąnarių.

 

Kosmetikos programos:

Hialuronanas turi išskirtinių drėgmės palaikymo gebėjimų, todėl vadinamas natūraliu drėkinimo faktoriumi pasaulyje. Hialuronanas yra bendras ingredientas odos priežiūros produktams, kurie gali būti naudojami kaip labai efektyvus vietinis drėkintuvas. 2003 m.

FDA patvirtino hialuronano injekcijas minkštųjų audinių defektams užpildyti, kuriuos galima naudoti veido raukšles, lūpų augimą, raukšlių ir raukšlių mažinimą ir randų pašalinimą.

 

Programos arkliai:

Hialuronanas naudojamas žarnų sąnarių sutrikimų gydymui, ypač konkuruojantiems ar sunkiems darbams. Jis skirtas riešo ir uždegimo sąnario disfunkcijoms, ypač skirtas sinovitui, susijusiems su arklių osteoartritu. Jis gali būti švirkščiamas tiesiai į paveiktą sąnarį arba į veną dėl mažiau lokalizuotų sutrikimų. Tai gali sukelti švelnų sąnarių šildymą, jei jie yra tiesiogiai suleidžiami, tačiau tai neturi įtakos klinikiniams rezultatams. Intra-adjuvantinis vaistas yra visiškai metabolizuojamas mažiau nei per savaitę.


Pakuotė ir pristatymas
Pristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5kg / Aliuminio folijos maišas, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (Ilgis)
15-25kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Hyaluronic Acid.jpg


Hyaluronic Acid.jpg


Bendrovės vaizdas

Hyaluronic Acid.jpg


Hyaluronic Acid.jpgXi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos hialurono rūgšties gamintojai, už viską, ko jums reikia geriausio, kainos, ekologiškos, 100% grynos gamtos ir GMP gamyklos hialurono rūgšties, nedvejodami susisiekite su mumis. Sveiki atvykę į didmeninės ir didelės apimties hialurono rūgštį, natūralią hialurono rūgštį, injekcinę hialurono rūgštį, rūgštinį hialuroną, 9004-61-9, 232-678-0, hialurono rūgštį odai, hialurono rūgšties injekciją, hialurono rūgšties miltelius iš mūsų.

Tyrimo