Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Sojos lecitinas

Sojos lecitinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė sojos lecitino informacija

Produkto pavadinimas: Sojų lecitinas

Kitas pavadinimas: sojos lecitinas, sojos lecitinas

Augalų šaltinis: sojos

Lotynų pavadinimas: Glycine max (L) mrrr.

Specifikacija: 20% lecitinas, 40%, 60%, 80%

Bandymo metodas: HPLC

Išvaizda: šviesiai geltonasis milteliai

CAS Nr. 8002-43-5

Molekulinė formulė: C42H84O9PN

Molekulinė masė: 750


Kas yra sojos lecitinas?

Sojos lecitinas yra lecitinas, kuris gali būti gaunamas iš sojos pupelių. Sojos lecitinas susideda iš trijų tipų fosfolipidų; fosfatidilcholinas (PC), fosfatidiletanolaminas (PE) ir fosfotidilinozitas (PI). Sojos lecitinas yra fosfolipidų mišinys, gautas perdirbant sojos pupeles ir paprastai ekstrahuojamas iš sojos pupelių aliejaus. Paprastai jis buvo naudojamas kaip natūralus emulsiklis arba stabilizatorius įvairiuose maisto produktuose ir pramonėje.


Sojos lecitino privalumai

1. Paimkite lecitiną ant kraujo spaudimo ir didelį cholesterolio kiekį yra reikšmingas poveikis, gali užkirsti kelią ir gydyti aterosklerozę.

2. D fosfolipidai ne tik padeda išvengti riebalų kepenų, bet taip pat skatina kepenų regeneraciją, o fosfolipidas gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, užkirsti kelią cirozei ir prisidėti prie kepenų funkcijos atkūrimo, taip pat gali pagerinti įvairios alkoholio sukeltos kepenų ligos, prevencija cirozė.

3. Jei cukriniu diabetu sergantiems pacientams suvartojama daugiau kaip 20 gramų lecitino, cukrinio diabeto atsigavimo dažnis yra ypač didelis, ypač šlapimo gangreno ir kitų aterosklerozės komplikacijų atveju pacientams, kuriems pasireiškia reikšmingo pagerėjimo simptomai.

4. Sojos lecitinas gali suskaidyti perteklinį cholesterolio kiekį, virškinimą ir cholesterolio absorbciją tulžyje, kad būtų išlaikytas skystis.

5. Lecitinas gali skatinti smegenų augimo ir vystymosi sistemą ir smegenų tūrį.


Sojos lecitino panaudojimas

Lecitinas yra maisto papildai maisto ir vaistų parduotuvėse, kapsulių, miltelių ar granulių pavidalu. Lecitino granulės dešimtmečius buvo naudojamos žmonėms, turintiems aukštą cholesterolio kiekį, ir tiems, kurie nori numesti svorio. Sojos lecitino panaudojimas apima: vaistus, kosmetiką, odos priežiūros produktus, muilus, šampūnus, maisto priedus, maisto papildus, sveiko maisto produktus ir kt.


Pakuotė ir pristatymas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 1-5 kg / aliuminio folijos maišelis, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)

15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Soy Lecithin

Įmonės vaizdasTyrimo