Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Sojų lecitino aliejus

Sojų lecitino aliejus
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija

produkto pavadinimas

Sojų lecitino aliejus

Kitas vardas

sojos lecitinas, sojos lecitinas

Specifikacija

Lecitino 20%, 40%, 60%, 80%

Išvaizda

Šviesiai geltonos spalvos milteliai arba aliejus

Molekulinė formulė

C 42 H 84 O 9 PN

Molekulinė masė

758.06

CAS Nr.

8002-43-5

EINECS Nr.

232-307-2

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, Halal, FDA

Tiekėjas

FZBIOTECH

Pavyzdys

Nemokamas pasiūlymas


Kas tai?

Sojų lecitinas yra lecitinas, kurį galima išgauti iš sojų pupelių. Jį sudaro trijų tipų fosfolipidai: fosfatidilcholinas (PC), fosfatidiletanolaminas (PE) ir fosfatidilinozitolis (PI). Tai fosfolipidų mišinys, gautas perdirbant sojų pupeles ir paprastai ekstrahuojamas iš sojų pupelių aliejaus. Jis dažniausiai naudojamas kaip natūralus emulsiklis ar stabilizatorius įvairiuose maisto ir pramonės reikmėse.


Privalumai

1. Lecitino vartojimas daro akivaizdų poveikį kraujospūdžiui ir padidintam cholesterolio kiekiui, o tai gali užkirsti kelią aterosklerozei ir ją gydyti.

2. D fosfolipidai gali ne tik užkirsti kelią riebiosioms kepenims, bet ir skatinti kepenų regeneraciją, o fosfolipidai gali sumažinti cholesterolio kiekį serume, užkirsti kelią kepenų cirozei ir padėti atkurti kepenų funkciją. .

3. Jei pacientai, sergantys cukriniu diabetu, suvalgo 20 gramų lecitino, diabeto atsigavimo greitis yra labai didelis, ypač pacientams, turintiems tokių komplikacijų, kaip šlapimo gangrena ir aterosklerozė.

4. Sojos lecitinas gali suskaidyti cholesterolio perteklių ir suvirškinti bei absorbuoti cholesterolį tulžyje, kad būtų išlaikytas likvidumas.

5. Lecitinas gali skatinti smegenų sistemos augimą ir vystymąsi bei smegenų tūrį.

Programos

Lecitinas gali būti naudojamas kaip maisto papildas maisto ir vaistų parduotuvėse kapsulių, miltelių ar granulių pavidalu. Lecitino dalelės dešimtmečius buvo naudojamos kaip gydymas žmonėms, turintiems didelį cholesterolio kiekį ir praradusiems svorį. Sojų lecitino taikymo sritis sudaro: vaistai, kosmetika, odos priežiūros priemonės, muilai, šampūnai, maisto priedai, maisto papildai, sveikas maistas ir kt.Tyrimo