Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Oktakozanolis

Oktakozanolis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Octacosanol informacija

Produkto pavadinimas: Octacosanol

Kitas pavadinimas: Policosanolis, 1-oktakozanolis, n-oktakozanolis

Botanikos šaltinis: cukraus cukrus

Išvaizda: Balti arba balkšvi milteliai

CAS Nr .: 557-61-9

Molekulinė masė: 410,76

Molekulinė formulė: C28H58O

Struktūrinė formulė:

OCtacosanol.gif


Trumpas Octacosanol įvadas

Octacosano milteliai, natūralus junginys, gautas iš cukranendrių vaško, klinikinių tyrimų metu (daugiausia atliekant kubą) parodė daug žadančių rezultatų ir yra gerai toleruojami. Kadangi jis gaunamas iš maisto šaltinio, cukranendrių vaško ekstrakto policosanolio milteliai yra klasifikuojami kaip maistiniai arba natūralūs produktai. Komerciniai produktai yra gauti iš įvairių šaltinių (cukranendrių vaškas, ryžių sėlenos vaškas, bičių vaškas), tačiau jis yra Svarbu pažymėti, kad cukranendrių vaško darinys buvo naudojamas Kubos tyrimuose.

Policosanolyje yra apie 60% oktakozanolio, po to triacontanolio. Yra daug mažesnė kitų riebalų alkoholių koncentracija: behenilo alkoholis, lignocerilo alkoholis, ceryl alkoholis, 1-heptakozanolis, 1-nonakosanolis, 1-dotriacontanolis ir gedilo alkoholis. Cukranendrių vaško ekstrakto policosanolio milteliai naudojami kaip maisto papildas, skirtas mažinti MTL cholesterolio kiekį ir padidinti DTL cholesterolio kiekį ir padėti išvengti aterosklerozės, nors kai kuriuose tyrimuose iškilo klausimų apie policosanolio veiksmingumą.


Oktakozolio panaudojimas

1. Oktakozolis yra cholesterolio kiekį mažinantis natūralus pirminių alkoholių mišinys, izoliuotas ir išgrynintas iš cukranendrių vaško. Policosanolis yra saugus ir gerai toleruojamas netgi tose populiacijose, kuriose vartojama daug vaistų kartu.

2. Oktakozanolis buvo lygus arba geresnis už simvastatiną, pravastatiną, lovastatiną, probukolį ar acipimox, turinčius mažiau šalutinių reiškinių pacientams, sergantiems II tipo hipercholesterolemija.

3. Oktakozolis naudojamas tokioms ligoms, kurios turi įtakos širdies ir kraujagyslių sveikatai, įskaitant aukštą cholesterolio kiekį, kojų skausmą dėl blogos kraujotakos (pertrūkių) ir širdies kraujagyslių susiaurėjimą.

4.Tokosanolis mažina cholesterolio kiekį kepenyse ir padidina MTL (mažo tankio lipoproteinų arba „blogų“) cholesterolio skaidymą. Taip pat sumažėja kraujyje esančių dalelių lipnumas, vadinamas trombocitais, o tai gali padėti sumažinti kraujo krešulių susidarymą.


Oktakozolio funkcija

1. Oktakozolis gali sustiprinti ištvermę, energiją ir fizinę jėgą.

2. Oktakozolis gali pagerinti reaktyvų jautrumą.

3. Oktakozolis gali skatinti lytinio hormono funkciją, palengvinti raumenų skausmą.

4. Oktakozolis gali sumažinti cholesterolio kiekį, riebalų kiekį kraujyje ir sistolinį spaudimą, pagerinti organizmo metabolizmą.

5. Oktakozolis gali pagerinti stiprumą, greitį ir ištvermę, sumažinti nuovargį, sumažinti cholesterolio kiekį.


Pakuotė ir pristatymas

Octacosanol

Įmonės vaizdas


Tyrimo