Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Oryzanol

Oryzanol
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gamma Oryzanol pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas: Oryzanol

Kitas pavadinimas: Gamma oryzanol

Naudota dalis: Ryžiai

Specifikacija: 99% (HPLC)

Molekulinė formulė: C40H58O4

Molekulinė masė: 602,8861

CAS Nr .: 11042-64-1

Išvaizda: balti milteliai

Struktūrinė formulė:

gamma Oryzanol.gif

Trumpas Gamma Oryzanol įvadas

Oryzanol yra ryžių sėlenų aliejus, turintis dvi pagrindines aktyvias molekules: Sterol ir Ferulic acid. Gamma Oryzanol turi poveikį organizmo endokrininei sistemai, dėl to padidėja riebalų metabolizmas ir padidėja baltymų sintezė, todėl padidėja raumeningumas. Ozololis gali sumažinti cholesterolio kiekį, sumažindamas cholesterolio absorbciją iš maisto produktų. Oryzanolį taip pat dažnai skatina gydyti menopauzę, tačiau neaišku, kaip jis veiktų šiam naudojimui. Kai kurie mokslininkai įtaria, kad tai gali būti naudinga dėl luteinizuojančio hormono (LH) poveikio. Tačiau šis poveikis žmonėms nebuvo nustatytas.


Gama oryzanolio funkcija

1. Riebalų, kepimo aliejaus ir keptų produktų stabilizavimas. Gamma oryzanol yra organinis radikalas, galintis užkirsti kelią lipoperoksidacijai. Be to, jis rodo nuo dozės priklausomą indukcijos laikų padidėjimą; Visų pirma jis pagerino oksidacinį alyvų stabilumą, turintį didelį PUFA kiekį, kuris yra linkęs peroksiduotis.

2. Kitų maisto produktų stabilizavimas ir plėtra.


Gama oryzanolio panaudojimas

1.Fazolinas yra vienos rūšies natūralus ir dažnai naudojamas gydyti ir cukriniu diabetu. Pagreitinti blužnį ir tonizuoti inkstus.

2. Skatinti kūno vystymąsi ir sustiprinti atmintį.


Pakuotė ir pristatymas


Oryzanol

Įmonės vaizdasTyrimo