Banner
Namuose > Produktai >> Nootropics produktas

Galanthamino hidrobromido milteliai

Galanthamino hidrobromido milteliai
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija 0010010 nbsp;

produkto pavadinimas

Galanthamino hidrobromido milteliai

Kitas vardas

Galanthamino HCL

Specifikacija

Daugiau nei 98%

Išvaizda

Balta pudra

Molekulinė formulė

C 17 H 22 ClNO 3

Molekulinė masė

323.8145

CAS Nr.

357-70-0

EINECS Nr.

609-175-3

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, KOSHER, FDA

Tiekėjas

FZBIOTECH

Įvertinimas

Medicinos

Struktūrinė formulė

Galanthamine Hydrobrmide.png


Įvadas 0010010 nbsp;

Galantamino hidrobromido milteliai yra hidrobromido druskos formos galantaminas. Tai yra cholinesterazės inhibitorius, kuris gali būti išgaunamas iš Lycoris ir Solanaceae augalų. III fazės klinikinis tyrimas Jungtinėje Karalystėje 1998 parodė, kad vaistas turi dvigubą veikimo mechanizmą, kuris slopina acetilcholinesterazę ir reguliuoja nikotino receptorius.


Tuo tikslu galantaminas gali pagerinti pacientų, sergančių Alzheimerio 0010010 # 39 liga, pažinimo galimybes, ir jis buvo parduotas Europos bendrijoje ir buvo naudojamas kaip vaistas nuo lengvo ar sunkaus Alzheimerio ligos { {0}} # 39 liga (AD). Tai apima tiek galantamino hidrobromido žaliavas, tiek injekcijas Kinijos farmakopėjoje.


Taikymas

Galantamino hidrobromido milteliai daugiausia naudojami gydant myasthenia gravis, polioviruso ramybę ir pasekmes, taip pat esant polineuritui, grybeliniam uždegimui ir sensorinių variklių sutrikimams, kuriuos sukelia neurologinės ligos ar traumos.Bet jie daugiausia naudojami Alzheimerio liga 0010010 # {{1 }}; liga ir turi didelę įtaką demencijai ir atminties sutrikimams, kuriuos sukelia organiniai smegenų pažeidimai.Tyrimo