Banner
Namuose > Produktai >> API

Diklofenakas

Diklofenakas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Diclofenac

Pavadinimas: Diclofenac

CAS: 15307-86-5

Formulė: C14H9Cl2NO

Molekulinė masė: 278,13

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Grynumas: 99%

Struktūrinė formulė:

diclofenac.gif

Diklofenako įvedimas

Diklofenakas priklauso nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo. Jis veikia priešuždegiminį, skausmą malšinantį ir antipiretinį poveikį. Naudojamas reumatoidiniam artritui, sukibimo lyties spondilitui, ne uždegiminiams sąnarių skausmams, artritui, sąnarių reumatizmui, sąnarių uždegimui, kurį sukelia skausmas, neuralgija, vėžio skausmas, skausmas po traumos ir įvairūs uždegimai, kuriuos sukelia karščiavimas ir pan. yra toksiški, pavyzdžiui, gumbai.


Diklofenako naudojimas

1. Ūmus ar lėtinis reumatinis ar klasės šlapio lytinio artrito, ūminio ar lėtinio osteoartrito, ūminio ar lėtinio standumo vaisto sekso spondilitas ir kt.

2. Diklofenakas taip pat gali būti naudojamas dismenorėja.


Pristatymas ir paketas

Diclofenac


Įmonė

Diclofenac Supplier

Diclofenac ManufacturerXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos aukštos kokybės diklofenako milteliai, didmeninės kainos geriausia kaina diklofenakas gamintojai, visiems jums reikia geriausia, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos aukštos kokybės diklofenako milteliai, didmeninės kainos geriausia kaina diklofenakas, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio aukštos kokybės diklofenako milteliai, didmeninės tiekimo geriausia kaina diklofenakas iš mūsų.


Tyrimo