Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Aloe Emodin

Aloe Emodin
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie aloeemodiną

Produkto pavadinimas: Aloeemodin

Kitas pavadinimas: Aloe-emodin

Išvaizda: rudos geltonos spalvos smulkūs milteliai

Specifikacija: 90%, 95%, 98%

Botanikos šaltinis: išvestinė aloin sintezė

Molekulinė formulė: C15H10O5

Molekulinė masė: 270,24

CAS Nr .: 481-72-1

Lydymosi temperatūra: 223 ~ 224 °

Struktūrinė formulė:

Aloeemodin.gif


Trumpas aloeemodino įvadas

Aloe-emodin (AE), hidroksantrakinonas, esantis Aloe vera lapuose, turi specifinį in vitro ir in vivo antineuroektoderminį naviko aktyvumą. Žmonėms, sergantiems sunkiu kombinuotu imunodeficitu, žmogaus neuroektoderminių auglių augimas yra slopinamas be jokio pastebimo toksinio poveikio gyvūnams. Junginys neslopina normalių fibroblastų ir hemopoetinių progenitorinių ląstelių proliferacijos. Citotoksiškumo mechanizmas susideda iš apoptozės indukcijos, tuo tarpu selektyvumas prieš neuroektoderminius navikų ląsteles yra pagrįstas specifiniu priklausomu nuo energijos įvedimo keliu. Atsižvelgiant į unikalų citotoksiškumo profilį ir veikimo būdą, AE gali būti konceptualiai naujas švino priešnavikinis vaistas.


Aloe-emodino privalumai

1. Anti-tumorinis aktyvumas

2. Aloe-emodinas dėl P388 leukemijos ląstelių slopinimo ir prailginimo. Vienas iš mechanizmų yra vėžio ląstelių DNR, RNR ir baltymų biosintezės slopinimas.

3. Antibakterinis aktyvumas

4. Immunosu spaudimas

5. Aloe-emodinas gali slopinti organizmų imuninį atsaką, anglies klirenso gebėjimą slopinti imuninių organų svorį, sumažinti baltųjų kraujo ląstelių kiekį, sumažinti makrofagų funkciją.

6. Gydomoji veikla.

7. Aloe-emodinas turi stiprią žarnyno bakterijų metabolizmo aloe emodino, reino, Reinhrono, kuris turi stiprų grynąjį poveikį, aktyvumą.


Aloeemodino panaudojimas

1. Naudojamas maisto prieduose, jis naudojamas kaip maistingas papildomas vaistas.

2. Taikoma farmacijos srityje, ji naudojama vidurių užkietėjimui ir toksino pašalinimui bei gydymui.


Pakuotė ir pristatymas


Aloe Emodin

Įmonės vaizdas


Aloe Emodin manufacturer

Aloe Emodin supplier

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos aukštos kokybės alavijo miltelių, geriausia kaina alavijo gamintojams, visiems Jūsų poreikiams geriausia, kaina, organinė, 100% gryna, gamta ir GMP gamyklos aukšta kokybės alavijo milteliai, geriausia kaina alavijo, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelės kokybės aukštos kokybės alavijo milteliai, geriausia kaina aloe-emodin iš mūsų.

Tyrimo