Banner
Namuose > Produktai >> API

Kanapių baltymas

Kanapių baltymas
Kanapių baltymų miltelių COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė kanapių baltymų miltelių infromacija
Produkto pavadinimas: Kanapių baltyminiai milteliai
Kitas pavadinimas: kanapių sėklų baltymas
Išvaizda: šviesiai geltonos spalvos milteliai
Naudojama dalis: sėkla
Specifikacija: 50%, 60%, 70%
Dalelių dydis: 100% praeina 80 akių
Bandymo metodas: TLC
Tiekėjas: FZBIOTECH

Kanapių baltymų miltelių naudojimas
Kanapių baltymas suteikia svarbių riebalų rūgščių omega-3 ir omega-6 sveiku santykiu 3: 1. Kanapės taip pat yra vienas iš nedaugelio sunkiai gautos gama linoleno rūgšties (GLA) šaltinių, sveikas, augalinis omega-6 metabolizuojamas kitaip nei kitų mažiau sveikų omega-6.
Kanapių baltyminiai milteliai yra su 20 aminorūgščių, įskaitant devynias pagrindines amino rūgštis, kurias jūsų kūnas negali gaminti atskirai ir turi gauti iš maistinių šaltinių.
Kanapių baltyminiai milteliai yra ne tik baltymų jėgainė, bet taip pat natūraliai yra įdėta daugiau sveikų omega riebalų rūgščių ir skaidulų nei daugelis kitų dažniausiai baltymų miltelių. Tai nesibaigia - taip pat įrodyta, kad kanapės pagerina nuovargį ir turi teigiamą poveikį imuninei sistemai.

Kanapių baltymų miltelių privalumai
1. Kanapių sėklų baltymas suteikia esminių žmogaus riebalų rūgščių (EFA) ir yra gana naudingas nesočiųjų ir sočiųjų riebalų santykis.
2. Kanapių sėklų baltymai turi didelį arginino kiekį - 123 mg / g baltymo ir 2 mg / g bistidino bitu). Abi yra svarbios vaikystės augimui, taip pat būtino fermento, sulfido turinčios aminorūgšties cistino 16 mg / g baltymui, sintezei.
3. Kanapių sėklų baltymui taip pat būdinga santykinai didelė šakotų grandžių amino rūgščių, kurios labai svarbios skeleto raumenų metabolizmui, kiekis.

Kanapių baltymų miltelių maistas
Kanapių baltymų milteliai yra daug skaidulų, maistinių medžiagų, turinčių daugybę vertingų sveikatingumo savybių. Vaikams, turintiems daug skaidulų, gali sumažėti širdies ligų, 2 tipo diabeto, vidurių užkietėjimo ir divertikuliarinės ligos rizika, pažymi Harvardo viešoji sveikatos mokykla. Viena porcijoje esančių kanapių baltymų milteliai gali suteikti didelę dalį 20-35 g skaidulų per parą, kuri rekomenduojama suaugusiesiems, vaikams ir vyresniems paaugliams. Pavyzdžiui, vienoje branduolio kanapių miltelių sudėtyje yra 12 gramų pluošto 30 gramų šaukštelyje, kuris yra daug didesnis nei daugelis kitų rūšių baltymų.


Pakuotė ir pristatymas

Pristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5kg / Aliuminio folijos maišas, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (Ilgis)
15-25kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg


Bendrovės vaizdas:

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg

Tyrimo