Banner
Namuose > Produktai >> API

Gryno kanapių baltymų milteliai

Gryno kanapių baltymų milteliai
Kanapių baltymų miltelių CoA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis infromation

Produkto pavadinimas

Gryno kanapių baltymų milteliai

Kitas vardas

Kanapių sėklų baltymai

Specifikacijos

50%, 60%, 70%

Išvaizda

Šviesiai gelsvi smulkūs milteliai

Naudojama dalis

Sėklų

Akių

80-120

Mėginio

Nemokamas pasiūlymas

Bandymo

Hplc

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, KOSHER, FDA (-OS)

Tiekėjas

FZBIOTECH (Netoli viešbučio)

Klasės

Maisto


Programa

Kanapių baltymai suteikia nepakeičiamų riebalų rūgščių omega-3 ir omega-6 sveiku santykiu 3: 1. Kanapės taip pat yra vienas iš nedaugelio šaltinių retas gama linoleno rūgštis (GLA), kuri yra sveikas, augalų gautas omega-6, kad jos metabolizuojamas būdas skirtingai su kitais mažiau sveikas omega-6s.


Gryno kanapių baltymų milteliai yra turtingi 20 amino rūgščių, įskaitant 9 amino rūgščių, kurios turi būti gautos iš dietos. Kanapių baltymų milteliai yra ne tik baltymų šaltinis, bet jis taip pat yra natūraliai turtingas sveikų omega riebalų rūgščių ir skaidulų, palyginti su daugeliu kitų bendrų baltymų milteliai. Taip pat buvo įrodyta, kad pagerinti nuovargį ir turėti teigiamą poveikį imuninei sistemai.


Naudą

1. Kanapių sėklų baltymai suteikia organizmo nepakeičiamų riebalų rūgščių (EFA) ir turi gana teigiamą santykį tarp nesočiųjų riebalų ir sočiųjų riebalų.

2. Arginino kiekis kanapių sėklų baltymuose yra 123mg/g,o histidino kiekis yra 2 mg/g.Jie yra svarbūs vaikų augimui ir pagrindinių fermentų sintezei (sulfido turinčių aminorūgščių cistino 16 mg / g baltymų).

3. Kanapių sėklų baltyme taip pat yra santykinai didelis "šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA)", kurie yra labai svarbūs skeleto raumenų metabolizmui.


Maisto
Kanapių baltymų milteliai yra gausu ląstelienos,kuris su daug sveikų savybių. Visuomenės sveikatos Harvardo universiteto teigiama, kad pluošto turtingas dieta gali sumažinti širdies ligų riziką, 2 tipo diabetas, vidurių užkietėjimas ir divertikuliozė. Kanapių baltymų miltelių porcija gali suteikti suaugusiems,vaikams ir vyresnio amžiaus paaugliams su dideliu kiekiu ląstelienos nuo 20 iki 35 gramų per dieną. Pavyzdžiui, kanapių baltyme yra 12 gramų pluošto 30 gramų,kuris yra žymiai didesnis nei dauguma kitų tipų baltymų.


Tyrimo