Banner
Namuose > Produktai >> API

Natrio dichloracetatas

Natrio dichloracetatas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie natrio dichloracetatą

Produkto pavadinimas: Natrio dichloracetatas

CAS Nr .: 2156-56-1

Molekulinė formulė: C2HCl2NaO2

Molekulinė masė: 150,9239

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Natrio Dichloroacetate.gif

Natrio dichloracetato įvedimas

Natrio dichloracetatas, paprastai vadinamas tiesiog dichloracetatu arba DCA, yra buferinė dichloracto rūgšties forma. Šis sintetinis cheminis junginys sulaukė dėmesio, nes jis rodo vėžio gydymo galimybes.


Natrio dichloracetato privalumai

Natrio dichloracetatas naudojamas karpoms ir kitiems odos augimams pašalinti, remiantis Amerikos vėžio draugija. Mokslininkai išbandė jį žmonėms, kad sumažintų pieno rūgšties kaupimąsi arba laktatacidozę, retomis ligomis, susijusiomis su metabolizmu arba dėl galvos galvos traumų ir maliarijos.


Pristatymas ir paketas

Sodium Dichloroacetate


Įmonė

Sodium Dichloroacetate Supplier

Sodium Dichloroacetate Manufacturer
Xi'an Fengzu biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos gmp standartas natrio dichloracetate, usp natrio dichloroacetate, ep natrio dichloroacetate miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausia, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos gmp standartas natrio dichloracetatas, usp natrio dichloracetatas, ep natrio dichloracetato milteliai, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelio kiekio standartinę natrio dichloracetatą, natrio dichloracetatą, ep natrio dichloracetato miltelius iš mūsų.

Tyrimo