Banner
Namuose > Produktai >> API

Rivaroksabanas

Rivaroksabanas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Rivaroxaban

Produkto pavadinimas: Rivaroxaban

CAS numeris: 366789-02-8

Molekulinė formulė: C19H18CIN3O5S

Molekulinė masė: 435,88

Išvaizda: balta arba pieno balta kristalinė pordė

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Rivaroxaban.gif

Rivaroksabano įvedimas

Rivaroksabanas yra geriamasis antikoaguliantas. Tai yra geriamojo aktyvaus Xa faktoriaus inhibitorius. Rivaroksabanas gerai absorbuojamas iš ūglių, o maksimalus Xa faktoriaus slopinimas pasireiškia praėjus keturioms valandoms po dozės. Poveikis trunka nuo 8 iki 12 valandų, bet Xa faktoriaus aktyvumas per 24 valandas nepradeda normalizuotis, todėl vieną kartą per parą galima dozuoti. priešingai nei varfarinu, specifinis būdas pakeisti rivaroksabano antikoaguliantinį poveikį didelio kraujavimo atveju.


Rivaroksabano nauda

Rivaroksabanas gali būti vartojamas siekiant išvengti prieširdžių virpėjimo dėl insulto, atsiradusio dėl kitų priežasčių nei širdies valvediseazė, kuris yra bent vienas papildomas insulto rizikos veiksnys (stazinis širdies nepakankamumas, hipertenzija, amžius, diabetas ir ankstesnis insultas).

Rivaroksabanas taip pat gali būti naudojamas siekiant užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymui venose (giliųjų venų trombozė) suaugusiems pacientams, kuriems buvo atlikta operacija, skirta klubo ar kelio pakeitimui ir gydymui bei ūminio giliųjų venų trombozės profilaktikai suaugusiesiems. gydyti ligoninėse gydomiems ligoniams venų trombozės profilaktikai.

Rivaraban nėra skirtas protezų širdies vožtuvams ar mitralinei stenozei gydyti.

Rivaroksabanas nėra skiriamas kaip papildomas gydymas dvigubos antitrombocitinės terapijos gydymu antrinėje koronarinių incidentų prevencijoje (dvigubas ir trigubas gydymas). Vis dėlto Europos Komisija, gavusi Europos vaistų agentūros (EMA) rekomendaciją dėl aterotrombotinių reiškinių profilaktikos suaugusiems pacientams po ūminio koronarinio sindromo (AKS) su padidėjusiais širdies biomarkeriais, rekomendacijos patvirtino 2 mg du kartus per parą. su acetilsalicilo rūgštimi (ASA) arba su ASA ir klopidogreliu arba tiklopidinu.


Pristatymas ir paketas

Rivaroxaban


Įmonė

Rivaroxaban Supplier

Rivaroxaban Manufacturer


Xi'an Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos gmp standartas rivaroxaban, usp rivaroxaban, ep rivaroxabanpowder gamintojai, visiems jums reikia geriausia, kaina, organinių, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos gmp standartas rivaroksabanas , naudokite rivaroksabaną (epivar rivaroxabanpowder), prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninį didmeninį ir didelį kiekį gmp standarto rivaroksabano, rivaroksabano, rivaroksabanso miltelių iš mūsų.

Tyrimo